Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sobotní výlet Dino+Zoo park Plzeň


Recommended Posts

na Dinopark koukam z okna, ráno mne budí řev T-rexe :P

Akorát že budu asi na chatě. Možná ráno na chvíli na pokec před, vyvenčim aspoň čivavu. :)

I když na celý den to tam možná nebude, část ZOO je ale teď zavřená, staví se tam nový pavilony. :super

[upravil dne 7/8/09 Ravel]

[upravil dne 7/8/09 Ravel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že z naší návštěvy v Dinoparku ve Vyškově Pavlík nebyl úplně nadšený (myslím si, že na dvouletého prcka to bylo zřejmě brzo) a taky proto, že Pavlíka docela zajímají vlaky a vše s nimi spojené, pojedeme zítra ráno SEM:

http://www.muzeum-majlant.estranky.cz/clanky/zeleznicni-akce-2009/kolesovka-2009

Kdyby ses chtěl (nebo třeba i kdokoli další) s dětmi přidat, možná by Vás to taky mohlo zaujmout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja jedu na maltu - ceka me sbijecka a rekonstrukce vodovodu ;)

Uzijte si to tam, byl jsem tam jen na skok jako host na svatbe, ktera se konala uvnitr arealu, takze nejaky ty prapotvory jsem tam videl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nejlepší bylo 3D kino , zavřeli nas do mistnosti 4x4 metry ,bez oken , zhasli a pak řekli že film není vhodný pro klaustrofobiky ,lidi s oční vadou a lidi co trpí závratěmi :D:D:D

[upravil dne 8/8/09 Pe.Tr]

post-0-14109608825836_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

...nejlepší bylo 3D kino , zavřeli nas do mistnosti 4x4 metry ,bez oken , zhasli a pak řekli že film není vhodný pro klaustrofobiky ,lidi s oční vadou a lidi co trpí závratěmi :D:D:D

[upravil dne 8/8/09 Pe.Tr]

presne, byli jsem tam loni ... v tu chvili jsem mel chut odejit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,já byl s dětmi v nově otevřeném Dino v Ostravě.Zážitky dětí by se daly seřadit takto: zmrzlina - 3d kino - osahat přístupné exponáty.Ale statečně jsme prošli celý areál.Mají to pěkně udělané,docela rozlehlé.U vstupu dostatečně veliké parkoviště.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...