Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aditivum pro vyčištění vstřiků


kovi306

Recommended Posts

chtěl bych se zeptat jestli máte někdo skušenost s aditivem co se přidává do benzínu pro vyčištění vstřiků a palivové soustavy??? poradil mi to kámoš že slyšel že je to i znát na tom autě ale že to nemá sám oskoušené:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on myslí asi něco jako je shell V-power to je dost kvalitní benzín...a je to znát fakt to líp jede a ta spotřeba je taky menší ale je zase dražší, jinak je to možné že v tom je namíchané něco podobnýho ale určitě ne přímo to aditivum to by se jim nevyplatilo ptž je to docela drahý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kovi306

chtěl bych se zeptat jestli máte někdo skušenost s aditivem co se přidává do benzínu pro vyčištění vstřiků a palivové soustavy??? poradil mi to kámoš že slyšel že je to i znát na tom autě ale že to nemá sám oskoušené:myslim

Áno mám pár skúseností. Na starých motoroch a vstrekovačoch to bolo trochu poznať. Jednoduchšie a spoľahlivejšie je občas natanovať kvalitný benzín, väčšina prémiových benzínov tieto aditíva obsahuje. Vyskúšané mám Shell a Texaco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes som to do tej kraksničky nalial dal som plnu + 250 ml additiva ktore som našiel na benzinke tak uvidime potom podam spravu predstava ako my to krásne prečistí od nádrže až po vstrek ma dostala ale teraz som si čital dake nazory aj na inych forach a pani tvrdia že to skor vyčistí peňaženku a moc si slubovat netreba a teda odporučaju to naliat po každom tankovaní .. fuuu a dokonca tam niekto písal že má aj negatívne skúsenosti tak tieto dúfam nepocítim bo sa chystam na dovolenku 1000 km tak my držte palec inak tak ako spominal pastorek je asi vhodnejšie tankovať na overených benzínkach prémiový benzín víde to asi zajedno a tu je o tom aj jeden článok od človeka čo robí pre SL.......FT http://korzar.sme.sk/c/4608523/vyskumnici-niektore-cerpadla-obchadzaju.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...