Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 - jak namontovat zadní parkovací senzory (fotopopis)


carbik

Recommended Posts

...len tak mimochodom ja by som tie senzory umiestnil asi do ochrannej lišty nárazníku.

neni dobry napad, nakolko su tym padom vystavene zraneniu.

prve auto co na parkovisku pojde na \"tukes\" tak ti ten snimac znici. Takto je pod vystupenou ochranou aspon chraneny. Takze umiestnenie je zvolene viac nez dobre

a takto to ofiko montuju aj automobilky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni dobry napad, nakolko su tym padom vystavene zraneniu.

prve auto co na parkovisku pojde na \"tukes\" tak ti ten snimac znici. Takto je pod vystupenou ochranou aspon chraneny. Takze umiestnenie je zvolene viac nez dobre

a takto to ofiko montuju aj automobilky.

V tej lište by to bolo podľa mňa bolo estetickejšie. Ja ich mám tak isto v tej lište a aj kopa iných áut to má zväčša v tej lište.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 1 měsíc později...

Díky moc za popis, který mě inspiroval, abych také zakoupil a instaloval asistenta.

Dovolil bych si jen trochu oponovat/upřesnit - mám také přibližně tento typ (r.v. 2003) a dráty na konektoru LZ světla mi \"pípají\" jinde - je to druhý pin na konektoru, ale zeshora (kolega zřejmě zapojoval na PZ světlo).

Zakoupil jsem podobný systém - nemá displej, ale zato hlásí v češtině vzdálenosti/nebo jen pípá.

Do popisu bych přidal ještě popis, kterak protahovat kabel až k palubovce, protože je to docela pakárna odendat všechny ty plasty tak, aby se daly opět opětovně použít (tahal jsem to na rozdíl od kolegy levým prahem).

Ve fázi testování jsem 2x narazil do vrat od garáže (1x já a 1x manželka :-) Zřejmě větší rychlost na to, než asistent dopoví, jaká vzdálenost tam vlastně je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 7 měsíců později...
  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...