Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupe Alu, spravny rozmer..?


MACI

Recommended Posts

Prosim poradte :super

Hodi se nasledujici rozmer alu na 406 sedan novy model?

6,5Jx15H2, ET18, 4x108, sdredova dira 65,1mm.

Stredova dira by mela byt asi OK... A co ET, nebudou kola moc zalezla? To by se dalo pripadne poresit nejakou podlozkou, ze? :myslim

[upravil dne 6/8/09 MACI]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozri ked ides kupovat kolesa tak ta zaujima ked niekomu chces popisat ake by to mali byt tak priemer, sirka, ET, pocet dier (5 dierove tam nedostabes) a priemer kruznice na ktorej tie diery su (ked kupis ine tiez to tam nedostanes). Takze tie udeje co su uvedene v technicaku su z hladiska pouzitelnosti tych kolies najbanalnejsie oproti tomu kolko su dierove, ake maju ET......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo ET mam v TP uvedeno, myslim ze to je 15 nebo 18...

Ale spis me zajimaly ty dalsi udaje, jako stredova dira, to jsem nikde v TP nevycetl, pripadne ty dalsi cisla a pismena ktera nevim uplne presne co znamenaji a jake maji byt na 406 :cool::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsi mě dostal :roll myslím že záleží na šířce disku, a tím pádem i rozměr použitých pneu

píšu to co mám napsaný v TP

ono se to nezdá ale je to docela vědadát tam přesnej rozměr jakej tam má být, i když tolerance tam je taky nějaká, teď sem se díval a na rozměr 205/55/16 mám disk 6.5 a ET 20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jojo... Záleří na šíři disku, jak je psáno. Pneu se dá nasadit i mírně jiná na jednu šíři disku. Ne vždy to odpovídá údajům v TP, leč převodní tabulky, na to existují. Já mám v TP disky 6,0J 15 ET4,18 s pneu 195/65/15 91H, ev. 205/60/15 91V na ráfkách 6,5J 15 ET4,20. Obuto mám na ráfkách 6,0J 15 ET4,18 pneu 205/60/15 91T. A naprosto bez problémů jak na silnici, ta na STK. A když kouknete k prodejcům pneu, potvrděj tuto možnost. Technicky, nikoli právně. ;-)

[upravil dne 23.8.2009 Edison]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...