Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyfuk


ujomarian

Recommended Posts

Zdravim borci,

našiel som si dieru v poslednom dieli výfuku (tlmič alebo ako sa to vola) viete mi zhruba zistit cenu nového origo dielu, alebo viete odporučiť aj daku lacnejsiu alternativu od ineho výrobcu?

pripadne neviete čo by ma to stálo keby som to kupoval v čechách alebo v polsku v peugeote.

jedna sa o peugeot 206 SW 2.0 Hdi r.v. 2002

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ujomarian

vyfuk od Bosalu sa v com lisi od originalu? má niekto s tou značkou skusenosti?

V tom, že to je šmejd. Na tvém místě bych koupil originál Peugeot - sice je nejdražší, ale máš na další pět let klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dieru mam okolo stredneho uchytu zospodu, dlžka cca 5 cm, zajtra to asi zhodim a pozriem ci to neni aj inde derave.

Po vyvareni mam zvar alebo komplet vyfuk cim natriet?

ked uz som bol pod autom, tak som si vsimol ze aj obruč čo drží palivovu nadrž je taka nejaka hrdzava, čo na to odporučate použit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: ujomarian

vyfuk od Bosalu sa v com lisi od originalu? má niekto s tou značkou skusenosti?

V tom, že to je šmejd. Na tvém místě bych koupil originál Peugeot - sice je nejdražší, ale máš na další pět let klid.

hmm ... včera mi vyfuk od bosalu velmi odporučal predajca u ktoreho kupujem skoro vsetko do auta, tak teraz neviem, vieš zhruba napisat životnost originalu a nahrady od bosalu?

ale najprv skusim stary vyvarit, ale ak sa to nepodari potrebujem nieco co zvladne kazdodenne jazdy v hocijakom pocasi, hlavne tu kvalitnu cestarsku sol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: ujomarian

vyfuk od Bosalu sa v com lisi od originalu? má niekto s tou značkou skusenosti?

V tom, že to je šmejd. Na tvém místě bych koupil originál Peugeot - sice je nejdražší, ale máš na další pět let klid.

Mám opačnú skúsenosť. Bosal mám piaty rok a stále drží. Pritom je na aute ktoré jazdí denne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: ujomarian

vyfuk od Bosalu sa v com lisi od originalu? má niekto s tou značkou skusenosti?

V tom, že to je šmejd. Na tvém místě bych koupil originál Peugeot - sice je nejdražší, ale máš na další pět let klid.

Orginal a vydrzi len 5 rokov? To si ho poriadne podcenil:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JuloI

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: ujomarian

vyfuk od Bosalu sa v com lisi od originalu? má niekto s tou značkou skusenosti?

V tom, že to je šmejd. Na tvém místě bych koupil originál Peugeot - sice je nejdražší, ale máš na další pět let klid.

Orginal a vydrzi len 5 rokov? To si ho poriadne podcenil:bacha

Zalezi na tom ako clovek jazdi a aky ma motor. Ak benzinu vytaca max do 2500 otacok tak vyfuk mu vydrzi dlho. Ale ak su tu niektory ktory hadzu 3 az pri 90 km/h tak tam sa zivotnost podstatne zmensuje. Mne tiez vydrzal 5 rokov ak ratam aj to ze som rok jazdil na deravom. Polsky \"original\" mi vydrzal rok.

U dieslov neviem ako sa to pohybuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...