Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

15 ti palcová kola na zimu


j.kiwi

Recommended Posts

Mílí kolegové, jsem čerstvý majitel 407SW 1.6 Hdi a autem jsem nadšen.

Máte někdo na svém miláčkovi 15 na zimu ? Sousedovi zbyla sada se zánovníma gumama po jeho služebním autě.Středová díra i ET souhlasí. Bohužel nemám v TP alternativy kol a nechci na zimu huntovat origo liťáky 16 ctky. Díky za rady

[upravil dne 6/8/09 j.kiwi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdravim vás. 8.8.2009 jsem si taky koupil svou 407ku a nyní sháním novy gumy. A překvapilo mě, že v TP průkazu mám napsany jenom 16kola a gumy 205/60. Což mě dost zarazilo. Protože např. 205/55 jsou o dost levnější, protože na to jezdí spousta aut, např. Octávky. Tak se vás chci zeptat, jestli je nějaká varianta, jak dat do TP i nějaky jiny varianty gum, popřípadě kol, kdybych chtěl do budoucna třeba 17ky kola. Dá se to nějak upravit. Vím, že když bych tam dal jiny gumy nebo kola, tak by se nic nestalo, ale problém je v tom, že bych neprošel technickou... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusis ani bezat na policiu, staci si u dovozcu vyziadat kompletny vypis moznych variant pneumatik a diskov na tvojho tatosa s uvedenim VIN. potom ti pride taky papier ako je hore a s tym si potom mozes dat zapisat vsetko, co bude uvedene na tom original tlacive.

znamy mi hovoril, ze v pripade, ze by som obul ine disky a gumy, mohol by som zblbnut pocitac :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: alihen

nemusis ani bezat na policiu, staci si u dovozcu vyziadat kompletny vypis moznych variant pneumatik a diskov na tvojho tatosa s uvedenim VIN. potom ti pride taky papier ako je hore a s tym si potom mozes dat zapisat vsetko, co bude uvedene na tom original tlacive.

znamy mi hovoril, ze v pripade, ze by som obul ine disky a gumy, mohol by som zblbnut pocitac :(

a kde si to chceš dať zapísať ? keď nemusíš bežať na políciu :myslim pretože ja neviem o tom že by to robil niekto iný ako plolicia ...

[upravil dne 24/8/09 JonathanDavis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JonathanDavis

Původně zaslal: alihen

nemusis ani bezat na policiu, staci si u dovozcu vyziadat kompletny vypis moznych variant pneumatik a diskov na tvojho tatosa s uvedenim VIN. potom ti pride taky papier ako je hore a s tym si potom mozes dat zapisat vsetko, co bude uvedene na tom original tlacive.

znamy mi hovoril, ze v pripade, ze by som obul ine disky a gumy, mohol by som zblbnut pocitac :(

a kde si to chceš dať zapísať ? keď nemusíš bežať na políciu :myslim pretože ja neviem o tom že by to robil niekto iný ako plolicia ...

[upravil dne 24/8/09 JonathanDavis]

na okresnom urade na matrike :)

OU - odbor dopravy

len som pisal, ze nemusi bezat na policiu pre tlacivo a posielat ho nekam na schvalenie ako si pisal ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...