Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Barva auta-vyřešeno


Guest Jirkam

Recommended Posts

Zdravím vás, mám dotaz:začla mi malinko reznout kapota,tak si to chci tak nějak spravit a potřeboval bych zjistit číslo barvi kvuli namíchání do spreju.V techničáku mám napsáno červená metalíza ale prý tam je i její číslo ale to nikde nevidím,nevíte o tom něco? Tady je odkaz na 306 která má tu samou barvu http://peugeot.sbazar.cz/peugeot-306-1998-plzen-o2915476.html díky

[upravil dne 5/8/09 Jirkam]

[upravil dne 5/8/09 Jirkam]

[upravil dne 22/8/09 Jirkam]

[upravil dne 6/9/09 Jirkam]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Namíchání není zas tak drahé,stačí zajet do nejbližší prodejny autobarev,kde to namíchají,Lahvička se štětečkem stojí u nás 100 kč,sprej 150 Kč.Pokud to je kapota,tak to zatřené bude vypadat hrozně,sprejem také nic moc.,já to mám od poškození kamínky atd a mám to zatřené barvou a vypadá to dost nehezky... i když to je v barvě-přelakování kapoty stojí tak i tak kolem 2500 průměr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u starších modelů je číslo napsáno u víčka tlumiče na straně řidiče pod kapotou, u novějších pofacelift modelů je to napsané na štítku u dveří

zdá se že máme tu samou barvu ale mám auto v servisu :( takže ti teď momentálně nepomůžu

edit: šikovnej lakýrník to zvládne namíchat ... nejčastěji sme to dělali podle vyleštěnýho víka od nádrže ( když sme nebyli zrovna tím autem jehož barvu sme chtěli namíchat )

[upravil dne 5.8.2009 kmotrik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když jsem si byl pro barvu, tak lakýrník vytáh asi milion kartiček s barevnejma odstínama, přeleštil kousek auta a porovnával. Chce to mít dobrý oči :) Za lahvičku barvy (150ml) + čirej lak jsem platil asi 250Kč. Doma jsem to fouknul pistolej (ale nebylo to na kapotě, ale vzadu u kufru).

[upravil dne 5.8. 09 dolly1010]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohla by to být červená lucifer,ale i takhle podle fotky je to naprd.Nejlepší je fakt zajet tam kde míchaj autolaky a měly by mít vzorníky barev.Co si jezdím já nechat míchat barvu,tak má barvy přesně podle značek auta a vždycky jsme našly ten správnej odstín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...