Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hláška eco modus aktiv


pavloucha

Recommended Posts

hmm ja nemusim nastartovat,pokial necham svietit baterku na budikoch tak sa radio ani nic nevypne a vsetko funguje.neviem ci je to origo,alebo uz bolo do toho babrane.ked otocim spinacku tak ze na budikoch nesvieti baterka tak vstedy sa mi to vypne samo cca po 30s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne ked svieti baterka tak sa nevypne,mozno ja mam nieco zle,lebo mam aj problem z km v budikoch.som zvedavy kolkym to funguje inak ako mne.mozno to mam ja zle ponapajane,a mozno to moze byt problem mojej chyby.prosim napiste komu to ako funguje.diki

pavloucha mne je jedno v ktorej polohe,staci ze mi svieti baterka a nic sa nevypne.a radio je napojene na origo kable.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslel som ze mam povodne kable,lebo nejaky .... do toho babral,tak asi som prisiel na dalsiu vec co tak asi nema byt,a ked ti vsetko vypne tak baterka ti dalej svieti na budikoch??a vies stiahnut el.okna? pokial ti ide radio?a ked ti vypne radio vies stiahnut okna? mne ked svieti baterka tak mi ide komplet el.v aute,okna,stropne svetla,vsetko.a ked sa mi vypne radio tak mi vobec nic nejde ani svetla,ani okna nic.mas to tak alebo sa ti to sprava inak??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skus to zisitit dost by si mi v tom pomohol.inak som teraz cital prirucku a tam je napisane ci je klucik v polohe prislusenstvo cize ked svieti baterka tak nejako po 30m.sa vsetko vypne a aktivuje sa to az po nastartovani motora.inak aby som nezabudol,ked vyberiem klucik aktivuje sa ta somarina pridem potom ku autu otvorim soferove dvere tak radio sa automaticky zapne a bezi ako keby nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jarco623

tak jsem seděl půl hodiny v autě a sledoval...:)

zapnul jsem klíček do polohy 1--na přístrojovce se rozsvítí jen kontrolka nabíjení AKB

rádio hrálo přesně 31 minut,pak zhaslo,kontrolka nabíjení svítila pořád,zkusil jsem světlo v kabině

a svítí,svítí taky všechna světla vně auta,jdou i blinkry,jdou otvírat všechna čtyři okna...

tu funkci,že otevřeš dveře řidiče a začne hrát rádio nemám--hraje,až otočím klíčkem,rádio je furt

zapnuté,vůbec ho nevypínám,vlastně se ho nedotýkám--jen páčkou u volantu.

doufám,že ti to pomůže :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mám po zkoušce:

hraje přesně časově jak píše ozzy1956

když se rádio vypne,kontrolka svítí dál,

okna jdou otvírat,zrcátka nastavovat,vnitřní osvětlení jde,

blinkry jsem nezkoušel,ale světlomety nejdou!

!po chvíli zhasne i kontrolka na přístrojovce!

vše jde však stejně jak píšu nahoře

vystoupím,zamknu,odemknu a žádná změna-stejná hláška

taky nemám tu funkci,že rádio začne hrát po otevření

vše se zruší po nastartování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...