Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přídavné topení?


mysak

Recommended Posts

no to mi posol bulvu :o tak ted uz jsem mimo misu mel jsem za to ze kdyz auto ma bufik tak se musi necim ovladat to pridavny topeni sem myslel ze je neco uplne jinyho napr. predehrev vody nebo vzduchu co jde do kabiny pomoci elektriky z baterie nevim jak se to jmenuje presne ale vodu ohriva takova kostka vsazena mezi hadice vodniho okruhu a jsou v tom takovy topny spiraly pripominajici starsi typ zhavicek , s tim bufikem nemam skusenosti :bojim ale chybama se clovek uci dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen by me zajimalo jak to vlastne fungiuje a na cem je to zavisli :myslim protoze bez ventilatoru to samo o sobe topit nemuze to by se to prehralo to je jasny ted je otazka ci se to spusti pri rezimu AUTO (myslim funkci na ovl. vetrani) nebo pri manual a pri jakych otackach ventilatoru ... ha a ted babo rad :o nikde jsem o tom nic nenasel jak to pouzivat tak se nekdo podelte o zkusenosti s timto vejmyslem ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, v příručce je jen popis,že to tam je a jak to vymontovat a zamontovat. Proč to tam je, kdy se pouští a pod, tam nic není. Bude to mít asi i slušný odběr proudu určitě. Jen jestě jedna věc. Ohřívá to vzduch nebo vodu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, v příručce je jen popis,že to tam je a jak to vymontovat a zamontovat. Proč to tam je, kdy se pouští a pod, tam nic není. Bude to mít asi i slušný odběr proudu určitě. Jen jestě jedna věc. Ohřívá to vzduch nebo vodu?

vzduch ... stoprocentne ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nieje to nahodou pri vsetkych naftovych motoroch automaticky? Pretoze ja to tam mam tiez: PRÍDAVNÉ KÚRENIE - AUTOMATICKÉ DODATOČNÉ OHRIEVANIE. A vobec nemam auto pre serverske krajiny, pretoze tam mam uvedene: MIERNE PODNEBIE.

Na predoslej 307HB 2002 som to mal tak isto, tak preto si myslim, ze je to standardna sucast vsetkych HDi-ciek.

Inak, vcera som musel ist Octaviou TDi a je to nieco strasne, rachot jak v lokomotive a kym to zacalo poriadne kurit, tak som presiel asi 10km. Som myslel, ze mi od zimy a rachotu odpadnu usi. :D

A celkovo mam v Octavii II taky stiesneny pocit, tiez sa vam to tak zda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standartní u všech HDI to není, protože kamarád má taky 307 Break výroby 2005,ale má menší výbavu než já podle VIN přídavné topení automatické nemá. Každopádně pokud to je opravdu jen nějaký ohřev vzduchu,tak nevím proč to berou jako nějakou lepší úroveň výbavy.

[upravil dne 29/12/10 19:48 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem tu a zde jsou fotky toho topeni cervene - topeni , zelene - konektor , modre - kostra je k tomu nadhernej pristup kez by to bylo tak se vsim:D kdyz je k tomu tak peknej pristup dam tam zejtra na jednotlivy zily toho svazku leddiody s odporem abych videl kdy to zacne topit pak dam vedet :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...