Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VYŘEŠENO - 307 benzín - z ničeho nic nechtěla chytnout.


Mirrae24

Recommended Posts

Zdravím,

jel jsem do marketu, sednu do auta, chci nastartovat a z motoru slyším jen jakýsi drobný elektrický zvuk, nejspíš klapl startér, ale auto nenastartovalo.

Ani na po dvacáté osmé.

Odpojil jsem baterku na 10 min a stále nic.

K tomu se rozvítila kontrolka airbagu + že se deaktivoval airbag spolujezdce, vynuloval se palubní PC (datum, čas apod...)

Chytlo mi to až na roztrkání.

Doma v garáži jsem to nastartoval raz dva....

Snad baterka, nevím, okna jezdí, stěrače stírají...

Jdu jí vyndat a zkontroluji jí (od doby co auto mám 13 měs. jsem jí nekontroloval:D)

[upravil dne 5/8/09 Mirrae24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že jsem pár dní před tím bral u Glóbusu za pětikilo, ale zase to by nechytlo již vícekrát ne? Dokonce jsme to v poho roztrkali na dvojku a chytlo to takřka hned, navíc proč by při špatným benzínu svítily kontrolky chyby airbagů a vynuloval se PPC.

Vyndal jsem baterku, je to nějaká obyč, celá černá s jednoduchým štítkem FIAM.

Jedna komora byla úplně suchá a do těch zbylých jsem nalil tak po půl panácích destilky. Teď jí nabíjím.

Uvidím ráno no.

No právě jestli to není startér jako takový.

Již vícekrát jsem sem psal, že mi to třeba velmi špatně startuje, když je auto na přímém slunci a stojí několik hodin, že mi pak nechce chytat, ale tohle, to jsem ještě nezažil.

Přítelkyně si předtím zapálila cígo, jen na klíček, od tý doby mi to nechtělo chytnout.

Po roztrkání vše ok, normálně to táhlo, akorád stále svítila kontrolka deaktivace airbagu spolujezde + chyba airbagů jako takových.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vždy, když jsem chtěl nastartovat, tak namísto toho, se ozvalo cvaknutí, jako když se něco snaží nastartovat, ale netočilo to klasicky, že by to třeba dělalo hu hu hu hu, jen jemné cvaknutí.

Je to popis jako pojď na mě z boku, ale popisovat zvuky, to mi fakt teda nejde.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tam dal tu nabitou baterku.

Opět nechce nastartovat, dělá to to samé.

K tomu se mi rozvítily světla a to bez mé pomoci, pak začala blikat kontrolka stop a esp (esp nemám), opět chyba airbagů a nejde ani zamknout a samo si to bliká. Jo a ukazuje mi to, že nemám ani kapku oleje.

Teď to trochu připomíná Ladu Nivu ze seriálu Náštěvníci, nebo Kita z NightRidera.

Už nevím co s tím... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...