Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Angel eyes - ano ci ne?


vlado1

Recommended Posts

Zdravim vas. Neviem ci sa tu uz take nieco preberalo , ak ano tak som asi zle hladal.

Ake mate skusenosti s angel eyes? Ako svietia, ako to je s elektrickym naklananim, stk a policiou? (klady a zapory) Rozmyslam ze ich nahodim na svoje auto, ale najprv by som sa radsej poucil;) Jedine viem ze vyzeraju lepsie :mrk

Rozmyslal som aj nad svetlami z novsieho modelu ( cira optika). Vedeli by ste mi poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No popozeral som si tie prispevky na fore ohladom angel eyes, je to zaujimave, laka ma to. No ale nestoja malo, tak chcem trocha porozmyslat. Ja som momentalne v UK , tu by sa ties nasli zaujimave svetla, len mne su na nic lebo tu je lavostranne riadenie :( ....takze este trocha porozmyslam , a ked nie angel tak kupim klasiku valeo s cirou optikou, tym by som nemal asi nic pokazit. No mozno budu pochybnosti potom pri predaji ze ci nebolo burane , no co uz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GRiMx

.. angel má dnes už každej :nevim

[upravil dne 4/8/09 GRiMx]

Ja nemám :D , ale tiež o nich vážne rozmýšľam . Bral by som čierne od FK no je tam písané od r.v. 1998 - 2003 . Ja mám rok výroby 2008 ta neviem ...

Nemáte niekto skúsenosť ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlado1

Ja by som chcel kupit odtial ked sa tak rozhodnem :)

http://www.angeleyes.sk/87/7/Peugeot_Angel_Eyes_Tuningove_Svetla.html

Len dávaj pozor lebo niekto (už si nespomeniem kto) spomínal aby sme sa vyvarovali AE od firiem Sonar , Junyan ...

Čo je na tom pravdy neviem :myslim

Ja mám vyhliadnuté tieto ...

AE

http://www.tuning-in.sk/predne-svetla-peugeot-206-96-03-prevedenie-cierne.html

a tieto by som dal dozadu ...

http://www.tuning-in.sk/peugeot-206cc-cierne-led-02.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je práve ten Sonar čo moc asi nechcem ... niekto spomínal že mu ich nevie nikto ani nastaviť ...

FK je drahší , no kebyže si to prerátam na (bývalé) SK tak sú drahšie o 1200 Sk čo už je zanedbateľné ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PnR

marQo: myslim ze moje svetla su zn. Junyan a neviem co s nimi ma byt zle. su na aute mozno uz rok..

Ja nehovorím že sú zlé to vôbec nie , no keď už mám vyhodiť toľko peňazí a medzi Sonar, Junyan a FK je rozdiel okolo 1200 Sk tak asi skôr zoberiem tie ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...