Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Benzinové čerpadlo? nebo spínací relátka?


gozui

Recommended Posts

mám 306 1,4 VF rok 1996, která se někdy bez varování zastaví, nejde nastartovat, startér točí, ale na palubní desce nesvítí žlutá kontrolka s nějakým znakem, který vypadá jako vstřikování (?), po nějakém, ne vždy stejném čase, po sepnutí klíčku se opět rozsvítí žlutá kontrolka a auto bez problémů naskočí. Věděl by někdo, kde hledat chybu a příčinu této poruchy? díky za odpověď gozui.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta zluta kontrolka je kontrolka diagnostiky ( je to symbol tranzistoru, nekdo tomu rika K-cko) to by spis vypadalo, ze nejde napeti na ridici jednotku, nebo je chyba v ridici jednotce motoru, zkontroluj jeji konektor, cidlo otacek na prevodovce, zkus diagnostiku, zda jde s RJ komunikovat ( zkus se zeptat clena PP205 - www.autoservisnonstop.cz kterej je kousek za Prahou, jestli by ti to nenapichnul)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za odpověď , ale jsem absolutní amatér a laik na auta, můžeš mne nějak nasměrovat, kde že je ten konektor řídící jednotky? a na tu diagnostiku k Mělníku bych s tím snad dojel i když nevím, nevím, je to potvora a někdy zastaví kde se jí zachce... a potom trucuje a trucuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vasek ma i odtah ;) uloz si jeho cislo do mobilu a kdybys nekde skoncil, dojede pro tebe :D

Jinak konektor RJ jednotky je tam kde je ridici jednotka :) je to takova strbrna krabice 20x20cm, nevim presne kde je u 306, ale hledal bych ji v motoru pred spolujezdcem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj Ferry, tak jsem se mrknul na ten konektor u RJ a našel jsem ho. byl schovaný v plechové krabici pod plastovým krytem na straně řidiče v motorovém prostoru. rozpojil jsem konektor a kontakty se zdály celkem čisté, ani stopa po korozi. nafotil jsem i nějaké čidla na převodovce, ale nevím jak je připojit k odpovědi. gozui

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...