Jump to content

možný nástupce 406 ?

ozzy56
 Share

Recommended Posts

To Ajdamek, zkousel jsem ted konfigurator na tu C5 a vybral jsem si ji v 2.0 16V, taky tu cervenou metlu :) nebyl jsem moc narocnej, ona vybava v tom zakladu Executive je hodne slusna ( i kdyz neni tam zas tolik veci navic, nez co jsem si postupne dodelal do sve 406 :D ) a cena by byla cca 610tis Kc. Vybiral jsem verzi bez Hydractivu, s klasickym metalickym odpruzenim, u starsi C5 (gen. II )mi prisel ten Hydractive preci jen na muj vkus a jizdni styl moc mekkej, trosku tomu pomohlo, kdyz jsem ho prepnul do rezimu sport. Budu se muset svezt s timhle novym Hydractivem III+ a porovnat to :)

Ferry - pokud se to zdala stara C5 moc meka tak nova je spise uhoupana ale v zatacce se mene naklani , jinak pri rezimu sport je stara docela dobre ovladatelna , ja bych do klasickeho odpruzeni nesel je to hodne podobne VW tedy pro me hodne tvrde .

To Barenst, prave u starsi C5 se mi zdalo prilis velke naklaneni pri prujezdech zatacek, coz jak pises rezim Sport trochu odstranoval, uvidime, vyzkousim u Pe.Tra v autosalonu tu novou a pak napisu dojmy :D :D

Taky mám rád zcela jiná auta a navíc ten kufr má malý prostor na náklad. A za 2-3 roky budou zase jiná, krásná auta, že zase budeme čučet a závidět a spořit ať na ně máme. Nu a peugeot taky něco zase vymyslí. Takže nic, moc.:papa:papa

Původně zaslal: ozzy1956

nemusel by to být špatný tip za dva-tři roky :myslim

http://www.novinky.cz/auto/testy/175382-test-seatu-exeo-2-0-tdi-stara-technika-ve-spanelskem-kabate.html

Za dva-tri roky ako jazdenku z dôvodu ceny to ano. Lebo je v predaji už teraz, za pomerne slušný peniaz. Podľa toho ako poznám koncernové autá tak je to určite kvalitnejšie ako samotná A4.

Ja osobne by som neváhal.

šel bych radši do C5 je nádherná,ta nová, jak sedan tak i kombajn, ale spíš bych to asi viděl na 407, proti koncernu WV mám docela :grr takže za mě jedině PSA:D:super

A já čekám na 5008 :D velká jak 406 ale o kousek vyšší;)

A nebál bych se jít do mazdy 6 nebo hondy accord, i když o japoncích tady už taky padlo pár slov:myslim

[upravil dne 4/8/09 Šalda]