Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

startovanie


podsky

Recommended Posts

nazdar potreboval by som radu

mam 306 1,4i do 97

keď ho štartujem po niekoľkých (cca 6) hodinách tak musim dlhšie točiť aby naskočil. ale keď je v kľude iba 1-2 hodiny tak mi naskočí hneď, sotva otočím kľúčom. Môže to robiť aj únik tlaku v palivovej sústave?

[upravil dne 4/8/09 podsky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bateria ma 2 roky

motorom tocí v pohode. lenze on sa tocí a nechytá.

ak pred startovaním niekolko krát otocím klúčikom do druhej polohy a pockám a zasa naspät (ako keby si tam natahal benzinu). tak vtedy to chytí rýchlejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po nastartování auto jede normálně (\"jde za plynem\")? Mě to připadá,že se mu nechce startovat, když je studený. Máš správné zap. svíčky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sviecky tam mam uz druhe a robi to stale pred tym som mal NGK a teraz som dal BOSCH ale neviem presne cisla musel by som sa pozriet. akurat tie bosky mi za studena robia problemy po nastartovani. lenze tento problem so startovanim mi robi odkedy sa pamatam.

proste ked pridem k nemu rano alebo po praci na parkovisku tak startujem asi 5 sekund. a inokedy to chyti hned bez ohladu na to ci je studeny alebo teply.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi pred pol rokom som mal taku vec ze sa mi nedalo na jeden krat natankovat nadrz do plna, ale iba nieco cez polovicu. ked som chvilu pockal tak sa zasa nieco mestilo. takze to odvetranie by aj mohlo byt vazne zanesene, aj ked uz s tankovanim problem nemam.

skusim to pozriet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...