Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

schema klimatizacie


kanes

Recommended Posts

viem ze sa tu klima riesi casto ale nikde som nenasiel schemu klimi. Mam taky problem ze (P 306), po zapnuti klucika na druhu polohu a zapnutie klimi sa pustia sahary na pomaly chod (takze spinac asi aj bitron funguje) po nastartovani sa sahary prestanu tocit aj napriek tomu ze spinac klimi stale svetie nepomoze ani opatovne vip/zap. ked odpojim za chodu motora klima cerpadlo (vypojim ten konektor co ide do cerpadla) sahary sa opat rozbehnu a spinac klimi v kabine funguje bezprobnlemov tak ako ma. neviete mi poradit v com by bola chyba, hladam relatka ktore spinaju klima kompresor. Ak mi moste este niekto poradit ktore kontakty treba spojit na tlakovom cidle aby som zistil ci zopina kompresor. Klima je nanovo naplnena unik nebol, kompresor tlaci dobre. dakujem za kazdu radu.

[upravil dne 4.8.2009 kanes]

[upravil dne 4.8.2009 kanes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kompresor je zapojenej z A/C Control Unit (svorka 9), pak to jde do Pressostat (nebo co tam je napsaný - nejspíš nějakej tlakovej spínač) (svorka 1) a nakonec přes Cut-A... (nepřečtu) (svorka 3) a pak přímo do kompresoru.

K sakarám to nejspíš vede z toho pravýho relátky z druhej svorky (To Cooling Fan ECU)

Nemáš čitelnější obrázek?

[upravil dne 5.8. 09 dolly1010]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna je to jedno ztych relatok co su na kryte baterie umiestnene zo zadu. chcelo by to nikoho kto ma klimu ked ju zapne musi byt poocut ktore relatko cvakne. Takze ak je tu dobra dusa zistite ktore relatko cvaka pri zapnuti klimi dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...