Jump to content

Motor Sahary pro 2.1 TD r.v.96 - zkušenosti, sháním


gen.Migen
 Share

Recommended Posts

Ahoj,

Včera jsem si nechal doplnit klimu. Před tim sem ji moc nepoužival, takže jsem si nevšiml, že mi nejede z pohledu řidiče levej ventilator sahary. Dnes jsem to celý rozkuchal, vyndal motor (levé sahary.....mám tam dva ventilátory) a natvrdo jsem ho připojil na 12 V DC. Motor se vubec neroztočil. Pak jsem nastartoval auto a měřil jestli jde do konektoru leveho motoru sahary napětí a pokud byla zaplá klima šlo tam cca 12 V DC. Takže přičina je jasná. Motorek je v prdeli :). Celej sem ho rozmontoval a obroušeny lamely na rotoru + totalně zbroušený uhlíky.

A ted k dotazu, nevíte někdo kde by se dal motor repasovat, nebo nemáte někdo zaručeně funkční motorek? Případě jaký koupit uhlíky, protože nesmí být určitě zase moc tvrdý atd. Nejraděj bych volil novější a funkční celej motor, ale nevím jaký motor z jakých modelů na to pasuje, abych mohl shánět.

Takže budu moc vděčný za každou informaci, a nejlepší když někdo nabídne a domluvíme se. Repas se mi zda nerealnej, protože lamely na rotoru sou dost sjety a mam dojem, že kdyby se to srovnalo na soustruhu, že by tam zbylo tak 0,5mm široké plochy, což by mohlo zase časem odejít.

Díky Michal

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...