Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém - přední brzdy - nová 307


Guest doskopi

Recommended Posts

Guest doskopi

Netušíte náhodou, co vydává a jak odstranit pazvuk ( připomíná natahování rezavé pružiny ), který se ozve pokaždé, když sešlápnete brzdu z levého předního kola ?

Nezáleží na intenzitě sešlápnutí pedálu, ozývá se to pokaždé, pokud je auto v pohybu... ( bylo to již X-krát rozebrané, promazané, vyměněné destičky, bylo to snad ve všech servisech v Praze, jediné, co vám řeknou, že to prostě 307ky dělají a je to výrobní vada.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kecaj at to opraví . Mě to taky nedělá.Nemohl by to dělat prasklý kotouč.Je to ojedinělé,ale už jsem to viděl.Kdy to dělalo jen při lehkém zešlápnutí tak,tak bych to tipnul na jinýho výrobce .destiček než kotouč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi schopen přesně lokalizovat, odkud ten zvuk jde? Z levého kola je dost široký pojem. Píšeš, že to dělá jen v pohybu. O to bude zjišťování zdroje horší.

Jinak, mně to taky nedělá.

Brždění sice není úplně z nejtišších, ale to bude materiálem kotoučů/destiček. Ale žádné pískání, vrzání nebo praskání se nekoná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Ticcino, důležité je lokalizovat. Mám zkušenost, že to co jako řidič slyším od LP kola, z místa spolujezdce je slyšet třeba odzadu zprava. Takže to vůbec nemusí být přední kolo, ale třeba (plácnu) pružina od lanovodu ruční brzdy. Takže poslechnout ze všech pozic a hledat dál. Taky mi to nedělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...