Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servis na 120 000 km


brade

Recommended Posts

Původně zaslal: brade

Při 120 000 km je největší prohlídka - mění se snad úplně vše. Ačkoliv by rozvody měly vydržet až do 240 tisíc, dnes mi v servisu řekli, že se na 120 vymění.

Proto se ptám odborníků, co to bude asi stát? Jak dlouhá na tom bude práce?

Díky :-)

Výrobce udává nejpozději v 240.000km.Já je dělal ve 180.000 a kladky už nebyli v nejlepší kondici.Doporučuji se držet výrobcem pro stížený provoz.To vše ale platí pokud vím přesný počet ujetých km!!ale to je snad všem jasné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dudko

Tiež som si chcel doniesť vlastné veci, ale nechceli ani počuť:bacha Budeš sa hadať? Veď ako tu bolo pisané oni z toho žiju /každý nejako musíme:papa/

Kup si u řezníka 20 dkg vepřového, běž s tím do první hospody at´ Ti s toho udělají řízek. že by sis dal u nich oběd....

To jste tak naivní ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

240.000km není interval výměny !!! ale maximální životnost, kterou Vám nikdo nezaručí...a pokud to udělají jinde než v Peugeotu (ozzy) tak ti musí taky říct podle výrobce kladek a řemenu na kolik km jsou....to samé na oleje.Peugeot doporučuje u motoru s FAPEM výměnu oleje po 30.000km na olej předepsaný výrobcem.Ale pokud někdo používá jiný olej tímhle intervalem už se řídit nemůže.Ale je to každého věc..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl jsem problém v servisu Peugeot. Nechal jsem si vyměnit kotouče a destičky na zadku. Tenkrát jsem nevěděl jak se zatlačí pístky a vůbec mi to nešlo. Přišel jsem tam a když jsem technikovi řekl, že mám kotouče a destičky svoje, žádný problém. Samozřejmě záruka jenom na práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...