Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pneu a plech disky 16\" na predaj


ado7980

Recommended Posts

Predám 4ks komplet letne pneu 205/55 R16 91H Dunlop SP Sport Fastresponse vzor vsetkych 6mm, skoro ako nove s plechovými diskami na Peugeot 307, rozteč 4x108. Cena za sadu 4ks 300€. Kupoval som nove hlinikace aj s pneu preto predavam. Len osobny odber SLOVENSKO Považská Bystrica alebo Púchov. Ak ma niekto záujem tak kontaktovat ma cez mail: vrskovy@orangemail.sk

[upravil dne 6/8/09 ado7980]

post-0-14109608756667_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teraz ked som kupoval nove kolesa, som rozmyslal nad tymito pneu alebo continentalkami a nakoniec som si vybral tie continentalky. Maju perfektne vlastnosti a drzia jak prilepene, ale oproti tymto im chyba jedna super vec - ten ochranny okraj na disky a ked ich aj teraz vidim normalne trosku lutujem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja som rozmyslal nad tymi Continetalami a pre tu istu vec ako ty som ich nekupil a kupil som Bridgestony Turanzi ER300, tie ju mali a v testoch boli najlepsie a vobec nelutujem. Inak nechal by som si tieto Dunlopy len ma zastavily poliši a dali mi pokutu 50EUR za to ze rychlostny index na nich je H a ja mam predpisane V. Sice neviem preco ved maximalku mam pod 190km/hod takze mi by mi bohato stacily H. Nuz co koli zelenym som musel zas zbytocne investovat a to fakt zbytocne pretoze tie Dunlopy drzali jak pribite aj na mokrej vozovke ale nevidim v jazdnych vlastnostiach ziadny rozdiel medzi bridgestonami a Dunlopami. Jedine asi to ze Bridgestone ma krajsi dezen, lepsie sa to vynima na auticku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to sa vcelku cudujem, ja som mal doteraz tiez ER 300-ky, ale 15-ky a tie nemali ten ochranny lem. Kvalitou a vlastnostami su tieto 3 pneu myslim asi na rovnakej urovni zalezi fakt len na subjektyvnych (vizualnych) detailoch. Pravdupovediac vzor tych continentaliek sa mi paci viac ako na turanzach :) Inac ten rychlostny index je divny. Ja mam v TP predpisany H a maximalku 190 a to by mal byt na 307 standard, takze nechapem preco mas ty V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nema nikto zaujem??? :myslim

Tak posledna ponuka za 200 EUR vsetky 4 aj s diskami ale len komplet, berte to tak ze maju zjazdene len nieco cez 1mm cize su fakt jak nove a cena novych za 4 ks na internete najlacnejsich vyde 352 EUR a nehovoriac o tom ze vam dam k tomu aj plechove disky zadara. Prvy kto sa ozve a pride si po ne tak ich ziska, nejdem zjednavat cenu ze kto da viac proste ak niekto je ochotny dat 200 EUR tak ich ziska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viac krat som ti poslal mail a SS. Ked sa niekto nieco slušne opyta,tak budem aspon odpovedat. To káže slušnosť. Bud to dáš zvlašť alebo len dokopy. Jednoduchá odpoveď: áno či nie???

Původně zaslal: ado7980

To nema nikto zaujem??? :myslim

Tak posledna ponuka za 200 EUR vsetky 4 aj s diskami ale len komplet, berte to tak ze maju zjazdene len nieco cez 1mm cize su fakt jak nove a cena novych za 4 ks na internete najlacnejsich vyde 352 EUR a nehovoriac o tom ze vam dam k tomu aj plechove disky zadara. Prvy kto sa ozve a pride si po ne tak ich ziska, nejdem zjednavat cenu ze kto da viac proste ak niekto je ochotny dat 200 EUR tak ich ziska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...