Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

spotřeba+ klima


qmysak

Recommended Posts

Původně zaslal: PnR

corsair.cz : tak, spotreba velmi pekna na to co mas za kravu. ja pri beznom jazdeni po meste bez klimy pri maximalnom setreni spravim 7,5-8l.

kade jazdis?

no a já si říkal, že je to celkem dost... jezdím trasu týdně Brno-JH tam a zpátky + Brno. Dálka je vždy 40 km D1 a pak 90 km silnice první třídy na jednu trasu. Po Brně týdně tak 20 km.

Takže spíš jezdím ty dálky. Kdybych měl jezdit jen po městě tak si to vezme o poznání víc.

Jestli tě to zajímá hodím sem spotřebu až doplním nádrž teď po dovolené, to jsem měl cca 440 km s vlekem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

3,0 V6 a 9,3? Ty jo, já tak 14-16..

na nadrz jsem ujel skoro 750 Km a na benzince jsem do toho nalil necelych 69 litru. nejezdil jsem jako duchodce, par x jsem to dal kamosum, kteri chteli zkusit jak to jede (+ s tim spojene blbnuti) a moje manie je plny kotel do kopce :D

samoze jsem vetsinu te vzdalenosti najezdil mimo mesto, po meste tomu nedavam, vetsinou si jen tak pluju :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: corsair.cz

spočítal jsem spotřebu za minulou nádrž a vyšlo mi 7,9 l, je v tom 440 km s vlekem (naložený loděma a bagáží) a obsazeným autem (tak na půl) + klima... takže celkem to asi jde

Ne, že to asi jde, to je sakra slušný. :super K tomu se ani nepřiblížím. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...