Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hej Slováci pozrieme Chomutov?-TAK JAK?


Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Jako jeden z organizátorů přiznávám, že jsme se slovenskou delegací opravdu nepočítali. nicméně pokud se rozhodnete, že nás poctíte svou účastí, budeme velmi mile překvapeni.

ak by sme niekomu vadili stačí napísať. mne osobne bolo cťou a potešením spoznať osobne takých členov ako Medvěd, Pe.tr, Vvity ,DzanaM a kopu dalších

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Durko

Původně zaslal: Medvěd

Jako jeden z organizátorů přiznávám, že jsme se slovenskou delegací opravdu nepočítali. nicméně pokud se rozhodnete, že nás poctíte svou účastí, budeme velmi mile překvapeni.

ak by sme niekomu vadili stačí napísať. mne osobne bolo cťou a potešením spoznať osobne takých členov ako Medvěd, Pe.tr, Vvity ,DzanaM a kopu dalších

Durko budu se natebe moc těšit je stebou moc dobrá zabava a si fajn chlap bude mi potěšení se stebou opet potkat i zdalšíma co jste byli na šebetove:super:super

[upravil dne 22/7/09 dzana.m]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dzana.m

Původně zaslal: Durko

Původně zaslal: Medvěd

Jako jeden z organizátorů přiznávám, že jsme se slovenskou delegací opravdu nepočítali. nicméně pokud se rozhodnete, že nás poctíte svou účastí, budeme velmi mile překvapeni.

ak by sme niekomu vadili stačí napísať. mne osobne bolo cťou a potešením spoznať osobne takých členov ako Medvěd, Pe.tr, Vvity ,DzanaM a kopu dalších

Durko budu se natebe moc těšit je stebou moc dobrá zabava a si fajn chlap bude mi potěšení se stebou opet potkat

Dík je to podobne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Durko

ak by sme niekomu vadili stačí napísať. ............

To jsem raději ani nepochopil - nikdy na srazu nikdo nikomu nevadil, pokud tedy dotyčný nenarušoval svou přítomností srazovou pohodu - až na jeden exces, který si pamatuju z Šebetova před několika lety (parta s 806kou, která ani nebyla členy klubu, se rozhodla \"zpříjemnit\" nám nedělní dopoledne - naštěstí brzy pochopili, že tu nemá smysl a odtáhli odkud přijeli (tuším až do \"dalekých\" Boskovic)) se srazy odehrávají v až podezřelé pohodě - když někdo někomu nějak \"šlápne na kuří oko\", vždy se pak \"problém\" vyřeší smírnou cestou.

Jelikož si opravdu nevzpomínám, čím by konkrétně slovenská enkláva mohla na sraze vadit, budu moc rád, když se v Chomoutově uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...