Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přiznejte se! kdo ma doma nějakého veterána?


ladosak

Recommended Posts

A to ja bych se zas treba rad svezl uzasnym ceskym vozem Tatra 603 :) Doma jsme ho meli v pulce devadesatych let (nekolik let) jenze to jsem jeste na ridicak nemel vek a stejne by me za to otec nepustil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veteran to jeste neni, ale je doma Š110R, ale bohuzel uz mnoooho let pred renovaci...

A jinak jeden Stadion S11 v dilech, taky ceka na renovaci :D

A jedna 406 taky ceka na renovaci :D

Jak je stary R-ko, ze jeste neni veteran? U nas doma je jedno LSo, ted v breznu oslavi krasnych 40 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Stejsn : Tyjo ... kde to vsechno skladujes ? :o:)

Fiaty mají vlastní najaté garáže, sanitka má přístřešek u kamaráda v práci a pohřebák je \"v renovaci\", tzn. se mimo jiné skladuje na spoustě míst najednou :D

A my se neznáme? V září jsem sanitku viděl, a v ní Burák, tak :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám nic, ale rád bych sehnal škodu 110R, auto, které se mi líbilo už jako malému klukovi. Nebo moje první auto wartburg 353 r.v.72 s řazením pod volantem. Někde zkusím najít aspoň fotku warťase. Koupil jsem ho v krásném stavu, ale neměl jsem garáž a nakonec ani moc rozum v 18ti letech, takže po pár letech se stal základem pro stavbu buggy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Warťasa se standart háčkem pod volantem mi dal v 16 letech děda a byl z toho super kabriolet na převoz pubeťáků s puberťačkama z jedné vesnice do druhé na koupálko :D

Krásně jezdil na techničák, toluen, zbaštil fakt všechno..... Nezapomenu na volnoběžku, myslím, že byla na čtyřce, taky sranda s tím :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...