Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

\"Trhova\" hodnota 406 coupe


Y2K

Recommended Posts

Ty jsi řešil ten nákup toho SuperBa, že? Tak bych možná ještě viděl jako schůdnou variantu dát kupé protiúčtem + doplatek za nějakého SuperBa z bazaru. Tam by možná mohla být nějaká dohoda k lepšímu.

Každopádně při prodeji auta nemůžeš přemýšlet nad ztrátou a zapomenout na citové vazby. Já když se pokusil prodat 307 (když mě s ní vyhnala přítelkyně, že s ní jezdit nebude), tak jsem taky valil oči, jak cena strašně spadla. (a to jsem jí prodával 3 roky dozadu) Ve finálě jsem jí dal na ježdění do firmy. Vykuchal jsem z toho muziku, tu prodal a auto je DESTINYácký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo...je to kvoli Superb-u.

A osobne mam akysi odpor k bazarom.

Nedal by som tam svoje auto na predaj (a uz vobec nie toto) a zrejme by som odtial ani nekupil.

Teda mam na mysli tie nase klasicke kde ma kazde auto 130 000 km a predtym ho mala panicka v nemecku ako druhe auto a chodila s nim nakupovat. Ako naposledy jedna Octavia RS :D

PS: Ja to auto nepredavam (aspon zatial), teda pokial by sa nenasiel realny zaujemca. Iba ma dnes pobavil ten telefonat to je cele ;)

[upravil dne 20.7.2009 Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro srovnání, dnes mi kamarád nabízel na prodej svojé auto (koupil si nové).

Jedná se o WV BORA

motor: 1.9 TDi (nejsilnější verze)

najeto: 153.000

rok výroby: 2002

barva: stříbrná met.

Výbava:

4x el. okna, el. zrcátka, Aut. klima, palubní poč., muzika (zesilovač, woofer v kufru, nic extra, asi za 25.000,- v roce 2003). + sada zimních kol na plechu.

Cena 110.000,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...dneska je lepší si to nechat a neprodávat.... můj 307 break z 12/2005 s 65 000 km v hdi s automatickou klimou, v metle, na elektronech bez jediného skrábance, garážovaný, 1. maj. je prodejný tak za 150 000 kč .... to si radši ty prachy ušetřím a koupím si nové auto bez toho abych tohle prodával

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: antal

Čo je na nom tak špeciálneho?

Z vyfukov mu slahaju plamene, ma tlacitko na roztiahnutie kridiel a vie lietat...a ked ho setrim tak v priehradke spolujazdca sa tlacia peniaze :D

Ale ne....tym som chcel len povedat ze jarajarda ma starsi model :papa

[upravil dne 21.7.2009 Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stav je podla mna super, tolko penazi co som dal do oprav a nemyslim len \"tuning\" ale na odstranenie chyb ake malo a podobne...

Hlaska je uz prec - tuk tuk - snad zatial

@destiny: Ta Bora na zrovnanie znamena co? Ze to je dost za moje auto ci ako?

PS: Ako som uz spominal toto tema som nechcel zalozit na ohodnotenie mojho auta ale iba ako reakciu na telefonat, ktory bol celkom funny pre mna

[upravil dne 21.7.2009 Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena dobrá, mě nabídli v březnu letos za Lagunu 2.0 automat r.v 99 140 000 km jako protihodnotu max 30 000 ,tak jsem ji nechal radši dceři taky AAA-perlička:známá prodala do AAA golfa za 70 a pak ji volal kupec,že potřebuje papíry od koule,tak se optala kolik zaplatil :papa pánové 130 000!!!takhle se dělají peníze :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: antal

Čo je na nom tak špeciálneho?

Z vyfukov mu slahaju plamene, ma tlacitko na roztiahnutie kridiel a vie lietat...a ked ho setrim tak v priehradke spolujazdca sa tlacia peniaze :D

Ale ne....tym som chcel len povedat ze jarajarda ma starsi model :papa

[upravil dne 21.7.2009 Y2K]

Tak a teď bych dal anketu \"najdi 10 rozdílů\" :-D Teda kromě těch konstrukčních detailů, které se na první pohled neliší, ale rozdíl je jen v nepatrném detailíku, který pak sakra nase-e! Jako když jsem kupoval motorek centrálu do levých dveří na coupe že..:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...