Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FILMový koutek


destiny

Recommended Posts

Dabing mi nevadí.

Vadí mi, že 5.1 CZ nejsou schopný udělat aby hlasitost korepsondovala s ostaními zvuky. Některý DVD pustím na domácím kině a dialogy skoro neslyším a muzika řve jako kráva.

A zrovna k tomu Scarface, viděl jsi to na BlueRay? Katastrofa, zvuk vůbec nesedí, peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ravel: myslím, že u zvuku 5.1 je vůbec problém přehrávat na klasických DVD (stereo)přehrávačích. Hudba i zvukové efekty řvou jako kráva a hovor po ztlumení skoro zase není slyšet. Proto vždy při sledování DVD musím stanovit dozorčího zvuku, který musí neustále regulovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jakej je můj nejoblíbenější film je podle nicku asi jasný, že?! :aut Z komedií miluju Funésovky, Bažanty a ostatní francouzský \"trháky\". Ty dva noví Batmani jsou bomba, Andělé a démony jsem bohužel ještě neviděl, ale Šifra dle mýho nic moc. Celkově jsem taky filmovej nadšenec a můj pokoj je taky podle toho přizpůsoben. Teď jsou aktuální Transformeři, i když nějaký věci mi na tom filmu vadí, celkově se mi moc líbí. Když do toho ještě vtáhnu seriály tak IT Crowds, Red Dwarf, Futurama a Simpsonovi jsou prostě klasika. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hudy

S tim Big Bang musim jen a jen souhlasit, s dabingem je to neskutecne hrozny!!! No vlastne celkove dabing v serialech je hroznej.Krome House-) A musim doporucit serial Dexter!

A dobry filmy co jsem ted videl, Parba ve Vegas a Proroctvi

pařba ve vegas byla bomba,jsem smíchy až brečel...a proroctví...čekal jsem víc ale dvě scénz byly luxusní,padající letadlo a metro....:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Grepo

Ked uz spominate ten dabing, obrnte sa riadnou trpezlivostou a pozrite si hocico dabovane do slovenciny. Asi okrem Priatelov ktori maju fajny dabing, sa to neda absolutne pocuvat.:blicismajlik

Tak to máš absolutní pravdu,když se dívám na slovenských televizích na něco co je slovensky nadabované,tak jsem vždycky fascinován :)Nejvíc mě vždycky dostane,jak slovenští dabéři neumí správně anglicky vyslovit snad ani jedno jméno.Zrovna nedávno jsem sledoval nějaký film a pořád tam jedné ženské říkaly Paci,to jsem si říkal k...a co je to za jméno??Ale v titulkách se vše vysvětlilo,jmenovala se Patsy,ale pro dabéra to byla Paci a šmytec :D A tak je to v každém filmu,nebo seriálu.V CZ dabingu se to stává taky,ale minimalně,v SK dabingu je to pravidlem.Kolikrát je pro mě napínavější čekání na titulky,abych se dozvěděl,jak se vlastně ta která postava opravdu jmenovala,než děj filmu :D

No a jinak já sleduju staré české komedie.Burianem počínaje a Vorlíčkovými filmy konče.Co se točí po revoluci to už k dívání není.Kromě Kurvahoši guten tag,to je poslední dobrá porevoluční komedie.Pak mám velice rád franzouské komedie s L de Funésem,Belmondem,na to se dá dívat pořád.Co dost nesnáším jsou americké komedie.Teď si fakt nevybavím žádnou která by za něco stála.Když se jim povede 1 z tisíce,tak je to na oslavu.Prostě američani neumí komedie,jim jdou tak filmy o záchraně světa který zachrání hrdinové z USA.Akorát se na to soudný člověk nevydrží dívat :)Takový Armagedon,to je opravdu jen pro velmi silné povahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to o vkusu daného diváka a myslím, že házet všechny americké filmy do jednoho pytle je nesmysl. Pravdou je, že mnohdy díky bombastickým rozpočtům vznikne spíš hezký \"videoklip\", založený na vizuální stránce a trikových efektech s příšerným dějem. Na druhou stranu vzniká v Americe spousta kvalitních snímků. (viz mnou zmíněný The Pursuit of Happyness)

2 lape: nevím kolik filmů si viděl lape, žes to takto shrnul. Pokud se setkáváš s americkými snímky jen v televizi na Nově, není se čemu divit. Co se týká komedií, jestli považuješ za vtipné \"dajli mi tu medajli...\" nebo \"...sem se mi dívejte\", chápu že novodobé komedie nejsou šálek Tvého čaje. Nemyslím to nijak zle a nechci hanit tento typ filmů, jen tím říkám že je to vždy o vkusu diváka, což je stejné se vším, Nikdy se věc nebude líbit všem. Každý máme svůj styl a každý si najdeme to své. Naštěstí železná opona padla a je z čeho si vybírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Takže další doporučení:

Ghost_Dog_poster.jpg

Znám tento film už dlouho a mám i ve sbírce originál, nicméně doporučím ke shlédnutí. Film se jmenuje \"Ghost Dog - The Way of Samurai\".

Pokud by někdo čekal příběh ze starého japonska a bitvy s katanou, zklamu ho. Příběh se odehrává pár let zpět v americkém ghetu.

Jak se žije černému nájemnému v ghetu vrahovi podle filozofie samurajů? Mrkněte na film.

Triler zde:

(PS: v půjčovnách asi tohle nebude a je to starší snímek, takže hledat mezi známými nebo na netu. Případně koupit za 99,- Kč zde na DVD Express )

Ještě doplním, že Soundtrack z tohoto filmu je taky super! (pro ty, co mají rádi rapové skupiny 90tých let)

Moje hodnocení: 8/10

[upravil dne 19.8.09 destiny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

nedávno jsem se od srdce zasmál u animovanýho - tušim dánskýho - filmu Terkel má problém. Prvních 15 minut bylo děsně trapnejch, málem jsem to vypnul, ale odměna za to utrpení na začátku se následně dostavila. Doporučuji.

To jsme na tom stejně, nejvíc mi drtil dabink M.Ebena. Z toho jsem byl úplně mimo. Ale není to nějaké veledílo, 1x a dost.

\"vopíchat se jdi....!\" masox!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...