Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FILMový koutek


destiny

Recommended Posts

Shlédl jsem další film, Twilight (Stmívání)

12464589281938052424.jpg

Provedení není špatné, ale je to takový romantický film s prvky horroru. Bohužel jsem to viděl s českým dabingem, který byl dost hrozný. Jedná se o první díl a film je díky tomu tak trochu roztahaný a nemá potřebný spád. Některé scény mě ale i pobavily. Třeba upírovský baseball ;)

Mé hodnocení je 5/10

(myšlenka dobrá, uvidíme co přinesou další díly)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stmivani - jeden z nejhorsich filmu, ktery jsem letos videl ... naprosto hrozny, utahany, nic se tam nedeje ... v podstate dve hodky jsem cekal na zaverecne titulky .. jsem rad, ze jsem tuhle slataninu prezil ...

opravdu nevim, co to jako melo byt ... horor to neni ... romance ?? taky ne ... naprosto hrozny vykon roberta pattinsona, absolutne nevyrazna kristen stewart ...

film pro dvanactilete emo holcicky ...

sory, musel jsem reagovat, protoze ty 2 hodiny niceho me opravdu vysililo ...

ale pokud se tobe ten film libil, tak respect !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná už to tu padlo, pokud ano, omlouvám se, ale nečetla jsem všechny příspěvky... já jako velký příznivce filmů (hlavně hororů) doporučuju Rychlí a zběsilí 4.... v kině je zážitek o dost lepší než na DVD. Viděla jsem v kině i předevčírem na DVD a super :) Jednička a čtyřka jsou podle mě nej :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BV406

stmivani - jeden z nejhorsich filmu, ktery jsem letos videl ... naprosto hrozny, utahany, nic se tam nedeje ... v podstate dve hodky jsem cekal na zaverecne titulky .. jsem rad, ze jsem tuhle slataninu prezil ...

opravdu nevim, co to jako melo byt ... horor to neni ... romance ?? taky ne ... naprosto hrozny vykon roberta pattinsona, absolutne nevyrazna kristen stewart ...

film pro dvanactilete emo holcicky ...

sory, musel jsem reagovat, protoze ty 2 hodiny niceho me opravdu vysililo ...

ale pokud se tobe ten film libil, tak respect !

Já z filmu nadšený taky nejsem. Dal jsem mu hodnocení 5/10. Kdyby to byl jsen samostatný film a nebudou následovat další díly, dal bych mu i méně. Nápad mi přijde dobrý, tak jsem nechal v hodnocení rezervu pro další díly. Druhý by měl být v kinech za nedlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem shlédl film Gran Torino v hlavní roli Clint Eastwood a jsem z něj nadšený.

12476403291958341479.jpg

Po dlouhé době film, který má myšlenku, dobré herecké výkony a nezaniká v záplavě trikových efektů. Clint zde ukázal, že je stále PAN herec.

Moje hodnocení je 9/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zuzanka__

Možná už to tu padlo, pokud ano, omlouvám se, ale nečetla jsem všechny příspěvky... já jako velký příznivce filmů (hlavně hororů) doporučuju Rychlí a zběsilí 4.... v kině je zážitek o dost lepší než na DVD. Viděla jsem v kině i předevčírem na DVD a super :) Jednička a čtyřka jsou podle mě nej :P

taky jsem priznivce hlavne hororu ... tak vytas nejaky tip ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Pobavilo mě spojení \"jsem velký příznivce horrorů ...doporučuji Rychlí a zběsilí 4\" :D

Jo, 4ka není špatná :super No a jednička je super už jen díky tomu, že to je první díl a tedy má v sobě nosnou myšlenku.

Špatně napsané :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Včera jsem shlédl film Gran Torino v hlavní roli Clint Eastwood a jsem z něj nadšený.

Po dlouhé době film, který má myšlenku, dobré herecké výkony a nezaniká v záplavě trikových efektů. Clint zde ukázal, že je stále PAN herec.

Moje hodnocení je 9/10

Myslím, že to je jeho poslední film....

Bez citace obrázků, díky.

[upravil dne 20/8/2009 Béďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

destiny: jojo Grand Torino se mi taky líbil, ale mít za souseda takovýho nervního důchodce jako tam Eastwood hrál bych teda nechtěl :D

Zůzo a proč myslíš, že je to jeho poslední film? Sice už neni nejmladší,ale tak špatně na tom ještě není :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...