Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FILMový koutek


destiny

Recommended Posts

Vsak puvodne to mel byt nepristupny film, ktery by vice zabrusoval do soukromi vsech clenu kapely, pochopitelne s vetsim podilem freddiho soukromi

ale 5 hvezd jsem tomu nedal, prave ona chybejici valna cast jeho sexualnich akci ho prinucovala ke tvorbe ....

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.dvdpeka.cz/triumf_lasky_triumph_of_love?id=19116&ItemIdx=21665

 

A nebo si zkus tady napsat někomu kdo ho má a domluvit se s ním. Ja to už jednou udělal s uspěchem. - https://www.csfd.cz/film/13995-triumf-lasky/filmoteka/

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Aqwaman dlouhé dvě a půl hodiny ale.stoji to zato,je to.novinka 2018,pro.scifare super film 👍👍

Pak mám.stazenyho Feriiho Mercuriho Bohemian Rhapsody v 5Gb taky přes dvě hodiny,opět pěknej film je dobrý mít 5tizonovy sluchatka ,to už je jak v kine👍

A teď frčí Po čem muži touží,lidi.po tom šíleji,tak to jsem si taky našel stáhnul,kdo má rád sranda kopec,pěkná komedie,smál jsem.se už od začátku 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak nám skončila Hra o trůny , je to takový fenomén, že si myslím, že většina z vás o tom alespoň slyšela :D

Nehledě k recenzím poslední serie na internetu, já to považuju za výbornou záležitost a těm, co to neviděli a mají rádi fantasy, to ele doporučuju.

Fakt je, že tenkrát, když to začlo před X lety, jsem viděl první dvě série (ty už byly hotový), a pak to přestal sledovat, nebyl čas ani chuť. Dalo mi to tu výhodu, že jsem to mohl teď shlédnout v podstatě v jednom kuse a né čekat spousty měsíců a let na další díly a frustrovanej z dějových zkratek pak brečet nad klávesnicí, že se nakonec nevzali :super

Je to skvělý a je to uzavřený a jestli máte těch spousty hodin na shlédnutí třeba po večerech místo blbostí plnejch reklam, co dávaj v bedně, jděte do toho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám nevím, jakožto milovník Pána prstenů a fantasy celkově jsem ze zvědavosti GoT zkusil a po třetím díle jsem to vypnul a už se nikdy nepodívám, pro mě naprosto o ničem.. 

Co mě ale aktuálně neskutečně nadchlo je minisérie Černobyl! Velmi mě překvapilo zpracování a celkový nádech jednotlivých dílů, zatím jsem viděl dva díly a naprosto mě to dostalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak :) Každý mi tvrdil že stačí první díl a totálně si to zamiluju.. Dal jsem tomu šanci ještě dvakrát a nic, asi mi budeš tvrdit že je potřeba vidět víc dílů, ale díky nechci :) Někomu se to prostě líbí a někomu ne, každý máme jiný vkus :) Já jsem rád že se mi to šílenství kolem toho aspoň vyhlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...