Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FILMový koutek


destiny

Recommended Posts

  • O 6 měsíců později...

Včera som nejakým nedopatrením natrafil na poľskom programe na tento film 

https://www.csfd.cz/film/350816-zivot-je-uzasny/prehled/

Pravdupovediac filmom s podobnou témou sa nejako podvedome vyhýbam ale tento ma čímsi zaujal aj keď som sa dosť dlho nedokázal zorientovať či je to dokument , celovečerný či čo vlastne. Musím skonštatovať že mi poriadne pohol z emóciami . Herecký výkon hlavného predstaviteľa je neuveriteľný , podľa mňa predčí aj Hoffmana v Rain Man či Hanksa vo  Forrest Gump. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Annie Girardot hrála v jednom seriálu policení komisařku. Netušíte někdo jak se seriál jmenoval? Jestli se dobře pamatuju, tak tam jezdili v 306 a 406, ona jako šéfka už měla možná 407. 100% ho u nás dávali v telce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, minimaxa napsal:

Annie Girardot hrála v jednom seriálu policení komisařku. Netušíte někdo jak se seriál jmenoval? Jestli se dobře pamatuju, tak tam jezdili v 306 a 406, ona jako šéfka už měla možná 407. 100% ho u nás dávali v telce.

V seriálu jo? V seriálu s Peugeotama hrála komisařku tahle :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve čtvrtek jsem shlédl tento film.

Nicméně, zklamal mě. Konec naprosto deklasova hudba. I jinak celkově, Natalie Portman byla lepší ve Star Wars i v Černé labuti. Tenhle film jí spíš "uškodil".

Měl by jsi potrénovat vkládání odkazů, alespoň tak, aby šli otevřít.

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...

Queen je moje srdcová záležitost, poslouchám je od roku 1977 tedy téměř od vzniku kapely. Mám o nich knížky,LP,SP,VHS,DVD,CD a dokonce Freddiho třiceticentimetrovou sošku, která, když kolem ní projdeš,tak zazpívá pět zkrácených skladeb :super

Nedávno jsem byl v Praze v divadle Radka Brzobohatého na představení "Freddie" kde vystupovali revival Queen "Queenie" a bylo to taky super :super

Film jsem samozřejmě viděl už minulý týden v úterý kdy byla v Olomouci v Šantovce předpremiéra a byl jsem nadšený :super

Taky vřele doporučuji všem fanouškům Queen :super

@Scratch to by nebyl ten film celovečerní, ale celodenní :D :papa

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pepito napsal:

 

@Scratch to by nebyl ten film celovečerní, ale celodenní :D :papa

to by preci nevadilo :D, nerikej mi, ze na to jdou divaci jen tak, k tomu musis mit vztah. Ja bych treba na podobny film o madonne treba nesel..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...