Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dalsie auto ...Mercedes E 320 CDI, BMW 530D, Peugeot 607 ?


Y2K

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

taky jsem mel v merku jedno \"ecko\" v supr stavu, cernej sedan 270 cdi v sedy polokuzi a avantgarde vybavou..ale bylo to takovy terno, ze mi ho prodali mezi tim, co jsem jim volal, jestli ho jeste maji v salonu a tim nez jsem tam za pul dne dojel..pak jsem se jel podivat na cernyho kombajna v max vybave 320 cdi a bezovy vetrany kuzi, ale to zas bylo v tak hroznym stavu vuci tomu, jak se to zdalo na prvni pohled dobre, ze jsem to s MB vzdal..a po dvou mesicich hledani alternativy jsem skoncil u Cadillacu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubk0

Co sa tyka kvality nafty a 320 cdi mozem len potvrdit.

Lenkynej sestranici frajer, ho kupil, asi 3 mesiace dozadu, predtym mal passata 1.9 TDI, dal za to okolo 15 tis. Eur, asi mesiac donho tankoval zohnatu naftu, ako to robil pri passate ... Auto teraz uz mesiac stoji, vstreky KO, material ma vycisleny na cca 2200 Eur bez roboty ...

Inak sa nestazoval :)

Vstřik je kolem 5500Kč a snad sem ještě neviděl, že by odešly všechny, určitě ne zároveň.

Tak mozno tam je este nieco ... On je do aut LAIK, takze mohol mi zabudnut nieco povedat ... Dal to do servisu, kde som servisoval i ja, a strasne vela znamych, a teda aj jeden odtialto s klubu tam daval robit rozvody pred nedavnom, neverim ze by ho klamal ...

V kazdom pripade auto mu uz opet jazdi, a cena za servis sa vysplhala na nieco cez 2500 Eur ... Vseobecne si to auto pochvaluje, ale tankuje uz len na znamych pumpach a pre istotu dava nejake castrol aditivum ...

Inak velmi elegantne, a zatial ziadny nevyziadany servis, okrem teda tej nafty, nemal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale inac neda mi to ... Teraz pozeram v tejto cenovej hladine auta aj ja, buduci rok, nejak v prvej polovici by som chcel nieco zobrat na leasing ...

Len ovela viac, ako ten medved ma laka BMW 530 D s automatom ... V Trnave mam potencionalny servis, jedna kamaratka chodi s manikom co servisuje len BMW, ma na to servis atd, dakedy aj dovazal, a proste robi len BMW ... Snad by dokazal aj pomoct pri vybere, a celkovo mi to auto pride krajsie, a hlavne interier a automat vydarenejsi, motor 3,0 D je takisto perfektny ...

Ale tak to je len vec nazoru, pred nedavnom pridal nejaky typek strasnu 5 tku, len teda sa mi nejako nezda cena na to ze je to prvy majitel, kupovana na SK, upravena, atd ... Ale keby mam teraz na ruke prachy, tak to idem aspom pozret aj ked je to v kosiciach ...

http://bmw-rad-5.autobazar.eu/530-d-id1908623.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano, Bawo je Bawo...

Horsie je ze mne osobne sa tento model absolutne nepaci, mozno model pred tymto. Ale to je len moj nazor...

Motor 3,0 D je tiez super, nemal by som nic proti.

Cena na to auto je tiez super ;)

Fakt mna odradza asi len to ze sa mi tento model nepaci a ten starsi by som uz asi nechcel aj ked sa mi paci teda...tak neviem :myslim

Medveda uz som nasiel akeho by som chcel...ale tie financie trosk problem momentalne....

Lubk0 nepozicias? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehovorim ze do tohoto modelu, ale stoji za prezretie :)

Mne sa 5 tka dizajnovo paci ovela viac, ako ten E mercedes, a nebudem hovorit ako moc sa mi paci ta nova 5 tka :D Ale to uz sme s cenou niekde uplne inde ...

Proste ale na tom aute som sa vozil, a nemal som mu vytknut, naozaj, absolutne nic ...

Cesta Trnava - Bratislava, po BA a s BA spet, priemerna spotreba s tym 3,0 D 6,4 litra pri sviznejsej jazde, automat pracoval uzasne, kick down este lepsie, pohodli obrovske, celkove spracovanie uzasne ... Proste mal som s toho auta fakt velmi velmi dobry pocit, a ten motor mi k tomu sadol ako uliaty, v pripade potreby vedel velmi dobre zatlacit do sedacky, a v pripade kludnej jazdy si len tak sepkal ... Proste ja som bol s toho auta uneseny, a je to auto, nad ktorym rozmyslam. Najazd nebudem mat velky, takze mi staci aj nejaka 2005 tka s viac KM, pokial bude zachovala, cize ceny nieco nad 10 tis. Eur, ale to sa este uvidi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nemozem sudit, lebo v MB som nesoferoval, teda tento E ckovi model ... Ale to BMW sa mi zhladom na vykon, a velkost motora, zda velmi, velmi kludne ...

Priestorovo mi to prijde narovnako, len za rovnake peniaze ponuka BMW podla mna trocha vybavi naviac, napriklad velka farebna obrazovka je v kazdej 5 tke, vela E ciek ich nema ... MB cko mi pride take konzervativnejsie, pre takych starsich managerov ... Neviem, proste k mlademu cloveku sa mi to moc nehodi ... Ale to je vec nazoru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...