Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dřevák- náklaďáček


Dundee

Recommended Posts

Taky bych chtěl trochu uvést jedno ze svých přibližovadel a jako první přijde na řadu Dřevák. Není to žádnej tuning, je to spíš něco jako \"Tak jde čas\";)

Získal jsem ho 20. ledna 2008 za odvoz a jeho jediný účel byl od začátku jasný- vozit dřevo a jiné materiály, proto dostal jméno Dřevák (vlastně ještě předtím, než jsme ho společně s Marcelem505 dovezli ke mně:D). Při předání klíčků měl na tachometru stav 451920 km a hned po příjezdu jsem zjistil první závadu- chladící okruh je chlazen víceméně motorovým olejem, protože to někde prostě prosakuje (tipuju těsnění pod hlavou). Zatím s tím nic nedělám, páč jsem od přírody lenoch a některý věci tak nějak vypouštim:mad:

Ještě na Pražských RZkách (9. února 2008) mi vypadlo zadní okno, tak jsem chvíli jezdil jen s igelitem, než jsem to dal do kupy (asi 5 dní před vypršením platnosti TK bylo okno na místě a druhý den jsem jel na evidenčku)...

Celou dobu, co ho mám, mě trápí jeho spotřeba, cca 13-15 litrů na sto kilometrů:o Chtěl bych to vyměnit výměnou elektronicky řízenýho karburátoru Solex za mechaniku, ale nějak se nedaří. Pája Rybišár mi už dvakrát posílal Webera, ale zatim nedorazil:(

Ke změnám:

V interiéru jsem si dodal potenciometr osvětlení palubní desky, aby bylo vidět na budíky:D

Začal se loupat tmel na kapotě, tak jsem ji přestříkal a dostal blbej nápad- změna barvy:D K tý zatim nedošlo, ale doufám, že brzy se k tomu dostanu (chtěl bych to stihnut přes léto).

Plánuju:

Barva (kombinace zelená olivová a zelená lahvová).

Dorazy zadní nápravy (stačí trochu naložit a tahám vejfuk po zemi:().

Ještě aspoň jedna technická, ale tý už se trochu bojim:mad:

Pokud mě ještě něco napadne, tak to sem dopíšu:D

Po příjezdu

[upravil dne 30/7/2009 Dundee]

post-0-14109608269418_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Předpokládám,že ten spodek dveří vyřízneš a dáš novej plech,tak držim palce,ať ti to jde od ruky :super:potlesk

Když ho vyříznu, tak pak nebudu mít k čemu chytit jinej plech, protože ta \"kostra\" dveří je tady dost shnilá. Přijde tam plátno a tmel s vláknem a zevnitř potom něco jako RustSTOP;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...