Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymezovací šroub u alternátoru.


PetrS

Recommended Posts

Mám peugeota 306 D, 1994.

Asi před dvěma měsíci se mi stalo, že se mi zadřela napínací kladka klín. řemene a to z důvodu toho že se mi uvolnila matka s vymězovacího šroubu u alternátoru a ten zadřel kladku. Po výměně kladky za novou se mi matka asi po 1000 km uvolnila znovu. Zajel sem s tím do servisu, řekli mi, že už se to nestane a za 3 týdny znovu. To už sem si tam matku radši namontoval sám, a průběžně ji kontroluji. Problém je v tom že šroub je krátký a nevleze se tam pérovka a matka. Setkali ste se někdo s tímto problémem?

Předtím jsem 2 roky jezdil bez jediného problému.

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je pravda proc vlastne potrebujeme nase Peugeoty?? kdyz jsou tramvaje a vlaky. Sakra to je teda divny. Ale co mame delat kdyz bysme se tech aut chteli zbavit? Kdyz vsichni budou jezdit tramvajema a vlakama tak vlastne nikdo nebude chtit auta.... No ale par lidi urcite bude jezdit autama takze ja chci bejt taky ten z tech par lidi. Ale co benzin??? Kdyz ho skoro nikdo nebude kupovat tak zkrachujou benzinky a ty co zbydou tak ten benzin bude strasne drahej?? No a nebo si budou chtit konkurovat a urvat asopn trochu tech zakazniku takze bude hodne levnej..... No je to cely naky divny...... A proto si necham svyho 205 v garazi a budu ho prohanet o 106 nebo radsi o 205 a budu trochu skodit tomu zivotnimu prostredi a jeste k tomu si zapalim cigaro takze budu skodit jeste vic ale zase driv umru takze se to trosku vyrovna ........................................... takze vlastne vsechno zustane tak jak je a nic se nezmeni a ty si klidne muzes nechat v aute altik a dal ho pouzivat a jezdit protoze nic jinyho by stejne nemelo smysl. Stejne jako nema smysl to vsechno co jsem tady ted napsal. Tak Cau P205XR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

A pak že jsem ukecanej jenom já

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

[Editováno 10/18/02 voštík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...