Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Existuje reset rádia


Jenda 309

Recommended Posts

Zdravím, vim že se tu rádia probírala, ale já mam trochu jinej problém. Potřebuju vědět jestli nemá origo clarion peugeot rádio svojí vlastní baterii na zálohu paměti nebo tak něco,

pokud ne tak jestli se dá nějak resetovat.

Vysvětlení je dole.

Minulý víkend jsem byl na jedné akci a kámošce se podařilo nechat zaplý rádio celou noc. Druhej den když se pokoušela nastartovat-> vymletá baterka. Protože nebyly kabely tak jsem jí věnoval baterku. Po navrácení baterky jsem všecko pozapínal jestli jede a ejhle rádio chtélo kód, i když ho teď vím tehdy jsem si vzpoměl akorát na to že to jsou stejná čísla (mohla za to značná společenská únava :D ). Zadal jsem 3x špatně a rádio se mnou odmítá komunikovat. Odpojil sem bat. že se resetuje a budu za mít 3 pokusy, ale ani to nepomáhá. :bacha Kód vím tak se ptám jestli nejde nějak resnout než to potáhnu nějakýmu maňasovi na odblokování..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechaj ho zapnuté. Ja som mal tak isto tento problém ( s tou spoločenskou únavou:D) viac krát som zadal špatný kod a dalšie zadanie kódu neviem koľký krát ma nechalo rádio čakať asi tak 2hod. Potom som zadal kód a bolo ok. Podľa návodu sa môžeš pomýliť 14x a potom ti napíše, že END

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EE špatně sem se vymáčkl, kámoška má jeepa a ta měla vymletou baterku a protože sme byli na chatě celej víkend+svátek+den tak musela jet jednou nakrmit psy. Takže jsem jí na tu cestu pujčil baterku z mýho auta a pak když přivezla kabely tak sem si vrazil baterku zpátky. Pak jsem napsal párkrát blbě kód a od tý doby mi nejde rádio. Bylo nás tam víc a já byl jedinej vzchopnej fungovat a vyndat baterku, ted mě to sere :bacha

Já měl baterku ok :D špatně sem to formuloval. Zkrátka a dobře se mi ani nenapíše code in je tam jen _ _ _ _a nejde nic zadat.

Tak se ptám jestli to nemá nějakou svojí záložní baterku a není to 3x a dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trpezlivost a zapnute radio je to asi pre bezpečnosť ja som vo firemaku zadal asi x krat tiež zle lebo sme skušali mame niekolko oplov a boli poprehadzovane radia nejak a kym sme našli spravny kod tak to trvalo dost dlho skratka 3x a ked viac tak čakaš a čim viac zlych pokusov tym čakaš dlhšie ja som myslim mal potom pred firmou pustene radio a asi až po 5 hodinach my to znovu ponuklo tu volbu a trafil som sa a pohodka:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to clarion PU 1570A a len nedávnosom to tiež riešil až tak že som bol v Peugeote a tam mi poradili tak ako ti tu už niekto písal a to nechať zapnuté rádio dovtedi kým sa neobjavý nápis CODE IN ako povedal mechanik minimálne 1 hodinu ale predtým mi niekoľko krát stlačil tlačidlo Corektion code Selektion Bande a naozaj to šlo.Som spokojný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...