Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 Mi16 by Vranilinek - shanim predni brzdice Girling


vranilinek

Recommended Posts

Ahoj všici. Tak se mi zase po dlouhe dobe podarilo najit rozperku na 405 za rozumnou cenu. Je to z Anglie za 24 liber. Nejakych 720 korun.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350197655412&ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123

Ja ji chci kupovat pristi tyden. Kdo by mel zajem, muzeme jich koupit vic a podelit se o postovne. Uz jsem zaslal prodejci dotaz jake bude postovne pri koupi vice rozperek. Momentalne to je 27 liber. Jeste zaktualizuji informace, az mi posle odpoved. Snad dneska vecer.

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vranilinek

Ahoj všici. Tak se mi zase po dlouhe dobe podarilo najit rozperku na 405 za rozumnou cenu. Je to z Anglie za 24 liber. Nejakych 720 korun.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350197655412&ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123

Ja ji chci kupovat pristi tyden. Kdo by mel zajem, muzeme jich koupit vic a podelit se o postovne. Uz jsem zaslal prodejci dotaz jake bude postovne pri koupi vice rozperek. Momentalne to je 27 liber. Jeste zaktualizuji informace, az mi posle odpoved. Snad dneska vecer.

;)

hele a ty máš poštovné zadara? když do německa to stojí 16 liber což je za komplet zboží asi 40liber a ne 27. a dotaz psát nemusíš.Máš to tam napsáno že každá další rozpěra navíc je za +4 libry poštovného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

Původně zaslal: s1600

volant je moc peknej,porad vaham,jestli ozelet airbag a nahodit neco funkcnejsiho..

chlapi, obdivuju vás--kvůli značkovému volantu oželet bag řidiče :)

pokud zakotvíš pořádné min. 4 bodové 3\"pásy tak volant nikdy nepolíbíš jako s těma seriovýma kšandama:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze aby to bylo jasne, tak jsem dostal odpoved od prodejce, ze postovne do Ceske Republiky je 27 liber. Ptal jsem se na Cechy extra, protoze tam cena pro CR nebyla. Tak mne napadlo, protoze par lidi s 405 tu o rozperku melo zajem, tak kdyz uz to objednavam, tak jich vzit vic a postu se podelit. Takze jsem poslal dotaz, jestli je mozne za to postovne poslat vic kusu. Majitel mi odpovedel ze tech 27 liber je cena za balik do 20 kilo. Nemam predstavu kolik muze ta rozpera vazit, ale tak tri bychom se do toho urcite vesli. Takze snad je to ted trochu jasnejsi. Kdyz to budu objednavat sam tak je to 50 liber za rozperku + posta. Tak kdo by mel zajem necht se prihlasi ;) Kdyztak to objednam behem pristiho tydne. ;)

Tady jeste posilam kopie odpovedi co jsem dostal od prodejce:

Hi, Shipping to the Czech Republic is £27 for this item,

Best Regards,

John (800bhp)

Hi, Shipping to Czech Republic is £27 for upto 20kg in weight and we can ship multiple items together for just one shipping cost,

Best Regards,

John (800bhp)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Boulik

hele tak s tim vyfukem super posledni dobou pravidelne kazdy tyden silnicni kolntrola nwm ale uz asi podle zvuku cekaj jen na me :)

S timhle laufem si fakt nemuzem dovolit mit prosly naplasti v lekarnicce ;) Obcas po vecerech me stavi stejna hlidka dvakrat. Ale uz je znam podle ksichtu...tak jsem hodnej....kluci si napisou bod za kontrolu a jedem si kazdy svou cestou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vranilinek

Takze aby to bylo jasne, tak jsem dostal odpoved od prodejce, ze postovne do Ceske Republiky je 27 liber. Ptal jsem se na Cechy extra, protoze tam cena pro CR nebyla. Tak mne napadlo, protoze par lidi s 405 tu o rozperku melo zajem, tak kdyz uz to objednavam, tak jich vzit vic a postu se podelit. Takze jsem poslal dotaz, jestli je mozne za to postovne poslat vic kusu. Majitel mi odpovedel ze tech 27 liber je cena za balik do 20 kilo. Nemam predstavu kolik muze ta rozpera vazit, ale tak tri bychom se do toho urcite vesli. Takze snad je to ted trochu jasnejsi. Kdyz to budu objednavat sam tak je to 50 liber za rozperku + posta. Tak kdo by mel zajem necht se prihlasi ;) Kdyztak to objednam behem pristiho tydne. ;)

Tady jeste posilam kopie odpovedi co jsem dostal od prodejce:

Hi, Shipping to the Czech Republic is £27 for this item,

Best Regards,

John (800bhp)

Hi, Shipping to Czech Republic is £27 for upto 20kg in weight and we can ship multiple items together for just one shipping cost,

Best Regards,

John (800bhp)

tak to je moc za poštu když o pár km dále a chce navíc oproti něm. +11liber. rozpěra bude vážit kolem 3-5kg max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vranilinek

Původně zaslal: Boulik

hele tak s tim vyfukem super posledni dobou pravidelne kazdy tyden silnicni kolntrola nwm ale uz asi podle zvuku cekaj jen na me :)

S timhle laufem si fakt nemuzem dovolit mit prosly naplasti v lekarnicce ;) Obcas po vecerech me stavi stejna hlidka dvakrat. Ale uz je znam podle ksichtu...tak jsem hodnej....kluci si napisou bod za kontrolu a jedem si kazdy svou cestou :-)

to je pravda stou lekarnickou ted jsem jet a 200 metru predemnou kontrolovaly tak uz jsem rovnou brzil a daval blinkr byly to dve zensky uz se smaly kdyz jsem prizdel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tom406

Původně zaslal: vranilinek

Takze aby to bylo jasne, tak jsem dostal odpoved od prodejce, ze postovne do Ceske Republiky je 27 liber. Ptal jsem se na Cechy extra, protoze tam cena pro CR nebyla. Tak mne napadlo, protoze par lidi s 405 tu o rozperku melo zajem, tak kdyz uz to objednavam, tak jich vzit vic a postu se podelit. Takze jsem poslal dotaz, jestli je mozne za to postovne poslat vic kusu. Majitel mi odpovedel ze tech 27 liber je cena za balik do 20 kilo. Nemam predstavu kolik muze ta rozpera vazit, ale tak tri bychom se do toho urcite vesli. Takze snad je to ted trochu jasnejsi. Kdyz to budu objednavat sam tak je to 50 liber za rozperku + posta. Tak kdo by mel zajem necht se prihlasi ;) Kdyztak to objednam behem pristiho tydne. ;)

Tady jeste posilam kopie odpovedi co jsem dostal od prodejce:

Hi, Shipping to the Czech Republic is £27 for this item,

Best Regards,

John (800bhp)

Hi, Shipping to Czech Republic is £27 for upto 20kg in weight and we can ship multiple items together for just one shipping cost,

Best Regards,

John (800bhp)

tak to je moc za poštu když o pár km dále a chce navíc oproti něm. +11liber. rozpěra bude vážit kolem 3-5kg max.

ja vim. je to strasna naloz. jenze ono mi asi nic jineho nezbyva. leda si to nechat poslat k pritelkyni do Francie a pak si to vyzvednout az tam pojedu, jenze to uz by tam chudinka mela ode me plnou garaz :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dalsi novinka. Dostal jsem novou zpravu od prodejce. Pry rozperka vazi 2.5 kg. Takze muzou poslat az 8 rozperek za tu cenu 27 liber. Tak kdo by mel zajem tak napiste. Kdyz se nikdo neprida, tak si to objednam pristi patek do Francie:nevim

Zde kopie zpravy z ebay:

Hi, The strut brace and packing weigh approximately 2.5kg and so we can ship a maximum of 8 braces together for £27,

Best Regards,

John (800bhp)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes se zas zadarilo. Koupil jsem na aukru podlozky pod kola 20 mm za parádní cenu 700 kč i se šrouby. K mému potěšení jsem zjistil, že firma sídlí v Plzni a ušetřím tak za poštovné. Naprosto báječné. Ve středu si pro ně jedu do skladu v Sulkově. Tyhle podložky by měly přijít na zadni napravu. Na přední pak vyhledove planuji 10 mm.

http://www.aukro.cz/item678382529_rozsirujici_podlozky_ford_40mm_z054.html

Firma nabízí čas od času fakt dobrý akce. Když jsem sledoval na kolik by mne podložky v této velikosti a i se šrouby vyšly...dostal jsem se tak na 1300 - 1500. ;)

V tydnu nahodim fotky jak to s nima bude vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konecne nasel cas a pustil jsem se do interieru. Namontoval jsem volant MOMO a pedaly (kopie Sparco). Puvodne tam mely byt pedaly Momo kterych jsem tu daval fotografii, ale nakonec jsem se rozhodl pro tyto. Vypadaji jednoduseji, ucelneji. Proste se to dle meho nazoru hodi vic. Naba pod volantem je Luisi. Je dost lajdacky udelana. Ve srovnani s OMP nebe a dudy. Takze kdyz se najde vyhodna nabidka na nabu momo nebo OMP tak prijimam ;) No taky jsem vyluxoval a otrel palubni desku....to pridalo minimalne 15 koni :D

post-0-1410960847633_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...