Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede na Šebetov přes BRNO v SOBOTU | SRAZ V 7:30 A V 8 ODJÍŽDÍME ABY SME STIHLI SPANILOU JÍZDU - KDO CHCE AŤ SE PŘIDÁ


budvar

Recommended Posts

vendi.stejskal: ty já budu vzhůru už v 5 dávno :) já se jen snažím aby sme přijeli \"v konvoji\" :)

POSLEDNÍ AKTUALIZACE:

TAKŽE SRAZ JE PŘED TÍM GLOBUSEM NAPROTI BENZÍNKY

JÁ SE SE ZPOZDÍLKEM TAM BUDEM OD 7:30 A V 8 ODJÍŽDÍME ABY SME STIHLI SPANILOU JÍZDU - KDO POJEDE S NÁMA JE NA NĚM JESTLI DORAZÍ DO TĚCH 8... :super

[upravil dne 6/7/09 budvar]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Medvěd - pro ty, kteří jedou později a nebudou stíhat spanilku ze Šebetova na letiště, tak zde je odkaz, kde se ono letiště nachází:

http://www.mapy.cz/#x=139149952@y=133847552@z=13@mm=FP@ax=139150080@ay=133857280@at=Leti%C5%A1t%C4%9B@ad=Zde%20leti%C5%A1t%C4%9B

Je to kousek od Prostějova takže z Brna je to 90% po dálnici.

Ono taky musí být hezké, čekat na křižovatce a dívat se jak se blíží kolona pežoťáků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ch.i.n.ch.i.l.a

zpozdilek: neboj, méďa chtěl jen pomoci, že si můžeš urychlit cestu a jet Brno-Prostějov většinou po dálnici :super Spanilka ani nic spojeného se srazem se po dálnici nejezdí!!! ;)

Dííííky no pfuuuj už jsem se lekl ;) jinak taky chci stihnout spanilku ze šebetova - takže Budvare se mnou počítej v 7.30 u globu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda, škoda... no Frantíkovi se taky moc nechce, chladič nám nějak onemocňel nebo co, ale pokud to není motoru nebezpečný (do 90 stupňů teploty, myslím, že o nic nejde) tak tam pojede parchant i kdybych mu měl vodu dolívat každou půlhodinu) :D

Už mě začíná štvat, hajzlík jeden rozmazlenej nevděčnej :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: budvar

TAKŽE REKAPITULACE SOBOTY 18.7. 2009:

SRAZ JE PŘED TÍM GLOBUSEM NAPROTI BENZÍNKY

78575.jpg

JÁ SE SE ZPOZDÍLKEM TAM BUDEM OD 7:30 A V 8 ODJÍŽDÍME ABY SME STIHLI SPANILOU JÍZDU - KDO POJEDE S NÁMA JE NA NĚM JESTLI DORAZÍ DO TĚCH 8... :super

Ách jo. Dyť sem ti to už vysvětloval navíc o pár příspěvků výš je napsaný naproti benzínky, ještě je to odkaz na mapu s přesným místem... Neštvi mě Ondro :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...