Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přestalo svítit světlo v kufru - vyřešeno


GRiMx

Recommended Posts

Hahaha. Ja som si tiez pockal kym som nasiel ten spravne zly:bacha No ale bolo to na druhej stane pri pante dveri (break):D Breaky to maju take volnejsie (aspon podla foto)lebo ja som tam tahal dva nove draty(cez cely posledny stlpik-gumovu prechodku-dvere az do zamku:aut

[upravil dne 24.8.2009 306xn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som to našiel jednoducho: zmeral som či tam ide prúd. Keď nešiel tak som pozrel farbu kábla odokryl zhora prechodku a jednoducho som vytiahol príslušný farebný kábel, ale tiež som si zanadával kým som na to došiel, že to môže byť zlomené :D

Ale ako písal 306xn tak na breaku je to fakt volnejšie, tie v sedane sú v nejakej bužírke alebo čo, ale zas break má oniečo viac elektriky v piatych dverách ako sedan

[upravil dne 24/8/09 marko306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marko306

ja som to našiel jednoducho: zmeral som či tam ide prúd. Keď nešiel tak som pozrel farbu kábla odokryl zhora prechodku a jednoducho som vytiahol príslušný farebný kábel, ale tiež som si zanadával kým som na to došiel, že to môže byť zlomené :D

Ale ako písal 306xn tak na breaku je to fakt volnejšie, tie v sedane sú v nejakej bužírke alebo čo, ale zas break má oniečo viac elektriky v piatych dverách ako sedan

[upravil dne 24/8/09 marko306]

Přesně tak sedan tam má jen 4-5 kabelů a ty jsou na fest v takové bužírce... těžko se ten kabel vytahuje,ale dá se to... ale v žádným případě by se nedal kabel vyměnit a natáhnout zpět... jinak mě proud šel jak do spínače tak i do žárovky.. kabely byli průchozí ale jak byli přelomený a fest stažený v tý bužírce tak to po prochmatání kabeláže chvilku šlo, chvilku ne.. podle toho jak se ty přelomený konce o sobe otřeli,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marko306

ja som to našiel jednoducho: zmeral som či tam ide prúd. Keď nešiel tak som pozrel farbu kábla odokryl zhora prechodku a jednoducho som vytiahol príslušný farebný kábel, ale tiež som si zanadával kým som na to došiel, že to môže byť zlomené :D

Ale ako písal 306xn tak na breaku je to fakt volnejšie, tie v sedane sú v nejakej bužírke alebo čo, ale zas break má oniečo viac elektriky v piatych dverách ako sedan

[upravil dne 24/8/09 marko306]

:myslim preco viac elktriky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: cingov

keď je zlomený káblik,tak je to zlé,no ešte horšie je to,keď nie je poškodená izolácia toho káblika a nevieš kde je presne zlomený...:myslim:D:bacha

Ved ja som tiez nenasiel presne to miesto kde bol zlomeny akurat som ho prepojil nanovo odkial este :papaisiel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 306xn

[:myslim preco viac elktriky?

Mno proč:

1. brzdové světlo

2. osvětlení SPZ

3. ovládání stěrače

4. vyhřívání zadního skla

5. mno a taky ten slavnej spínač osvětlení kufru

6. taky tam vede hadička na stříkání zadního okna .. ale ta moc elektrická není.

Elektrika tam vede dvěma svazky .... jeden holt nestačil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GRiMx

Co se mi auto vrátilo z lakovny, tak mi začlo blbnout světlo v kufru, někdy svítilo, někdy zase ne.. teď ale odešlo úplně a už vůbec nesvítí. Žarovkou to není, protože mi dozadu do kufru vůbec proud nejde. Nevíte čím to může být ? Jestli je to třeba nějaká prkotina a nebo je někde problém v kabeláži. Mimochodem nedávno mi dělali elektriku v předních dveřích..tam taky všechno odešlo...ale na to jsou 306 náchylné...

[upravil dne 21/8/09 GRiMx]

Nazdárek všichni,díky za tento příspěvek-hodí se mi.Taky mi nesvítí světlo v kufru a podle vašich instrukcí na to určitě příjdu :potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zdravím pánové, mám dotaz jestli někdo má stránku na netu, kde by se dalo tohle čidlo koupit.. Pokud se ovšem koupit dá.. Nějak se mi ztratilo, teda lépe řečeno tam není. Jen zaizolované drátky jsem našel. Děkuji za odpovědi a omlouvám se za off..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...