Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Max rýchlosť


cappo2

Recommended Posts

1.6hdi 80 kw, 190 je tam docela rychle a pak už to leze pomalu. Do 200 to doleze, pak už nic moc. V navigaci mám max. 206, ale to už bylo trošku z kopce. Sedí kupodivu dost dobře, ale musí být vše o.k. Ten plast je problébovej, pořád vypadávají ty příchytky a věčně věku to někde plandá. Minulý týden mě měnili olej, tak jsem je na to upozornil, říkali, že s tím mají problémy stále, vše ale přidělali a dokonce ještě na několika místech stahli samořezama a zatím je klid, tak uvidíme.

(k té rychlosti podotýkám, že auto je zvenku a nevím, zda není nijak poupravená řídící jednotka. jede to až dost dobře a dost málo to žere)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jasne ze po 1.6 pri 170 nemozeme chciet to iste co po nejakom trojlitrovom motore a obzvlast po naftakovi . Ono to pri urcitych otackach zmekne a zacne tahat pozvolnejsie.Mozno ze zalezi aj na nafte kde natankujes ale neviem to posudit ja mam dodavatela po 0,70 € a je to Slovnaft inu som tam este nedal.Chcem skusit Agip teraz nanu robia akurat reklamu tak som strasne zvedavy.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...