Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tempomat 807


mablees

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Tak jsem si rovněž nechal dodělat tempomat. Koupil jsem páčku zde (http://auto.bazos.cz/inzerat/16196693/Peugeot-a-Citroen-prodam-packu-tempomatu.php) a vyříznul profil pod volantem. Připevnění šlo bez problémů. Potom jsem zajel ke Kirkizovi a přes diagnostiku jsme to oživili a funguje nejen tempomat, ale i omezovač. Tímto Kirkizovi děkuji! Jinak mám 807 r.v. 10/2006.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to konzultoval v servisu. Tempomat prý lze zprovoznit u všech 807, jen u jednoho typu je to snažší a u druhého složitější a tím i dražší. Ovladač se prý pořídí okolo 1600,-Kč - nový a pak se prý ukáže až při samotné montáži o jakou verzi půjde, takže váhám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě jsme to museli povolit na dvakrát. Nejprve jsme to povolili v řídící jednotce, pak to začalo ukazovat, že to tam je, ale nešlo to zapnout. Nakonec jsme zjistili, že je to potřeba ještě povolit v nastavení motoru (jak tempomat, tak omezovač), mezitím, je nutno několikrát to restartovat (vyndáním klíčků od zapalování) a pak už šlo přepnout tempomat do polohy zapnuto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi v riadiacej jednotke sme to nepovolili,len v BSI...a spínače tam asi sú, dávam foto ako to tam vyzerá, sú tam tri spínače

http://zoleeka70.rajce.idnes.cz/C8#DSCF0126.jpg

neviem či je reč o týchto spínačoch na pedáloch :myslim

By som poprosil niekoho kto má v tom prehlad aby mi potvrdil či je reč o týchto spínačoch...ďakujem

[upravil dne 14/6/12 09:53 od zoleeka70]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...