Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zhasly budíky...


Issbia

Recommended Posts

Ahoj, mám problém, vjela jsem do díry a z toho mi přestaly svítit budíky, ale jen podsvícení budíků a podsvícení ovládání topení - takže to kde jsou žárovičky...ostatní jako ukazatel km, kontrolky např. klimy, světěl, všechny jdou i hodiny... nevíte co s tím, když to nebude pojistkama? díky za radu:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

chci se zeptat obrysový světla ti svítí mám na mysli vepředu?? pokud ne tak by to mohla býti i pojistka

jedině ten reostat vyndat a propojit zda to bude svítit čili změřit jestli je tam napětí

[upravil dne 27/6/09 honza406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem se zaběhla podívat pro jistotu a svítí jestli to sou teda parkovačky? :D mě právě svítí uplně všechno krom otáčkoměru, rychlosti, a těch okolo co tam jsou jako teplota a tak a ještě mi nesvítí podsvícení regulátorů topení...takže vlastně celý podsvícení protože i všechny kontrolky jdou:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

takže bych mrkl na ten reostat nevím jak se vyndává ale zezadu by měl býti přívod a odvod,takže se podívat zda-li tam nevypadl drátek

našel jsem jen tento obr

[upravil dne 27/6/09 honza406]

post-0-14109607856028_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...