Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zamykání


coff

Recommended Posts

Původně zaslal: deddo306Break

čau Lubko,ved mu nekaz radost.ked sa mu pači a padli si do oka tak ho už nik nepresvedči,ale nie vyskusat poriadne a hotovo.

Ja nekazim radost, len sa treba pozret na krutu realitu. Kilometrov to ma urco dost, a navyse tak kazovy model ako 307 pred face som nevidel...

To vedia snad vsetci ... Ale kto chce kam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubk0

Je to dost brutalni kdyz clovek najazdi za 2 roky 100 tis, a za dalsie 2.5 11 tis..

Ale stáva sa to. Ja mám na svojom pred tým než som ho kúpil 115k za dva roky a odkedy ho mám (rok a pol) ďalších 11k. Takže toto nie je jednoznačný ukazovateľ stáčania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Původně zaslal: Lubk0

Je to dost brutalni kdyz clovek najazdi za 2 roky 100 tis, a za dalsie 2.5 11 tis..

Ale stáva sa to. Ja mám na svojom pred tým než som ho kúpil 115k za dva roky a odkedy ho mám (rok a pol) ďalších 11k. Takže toto nie je jednoznačný ukazovateľ stáčania.

Ale to je uplne iny pripad another :) Alebo si pozorne necital ?

Tu ho mnel 2 roky nekdo, a najazdil 115, potom ho predal tebe, a ty mas odlisny sposob jazdenia, auto tolko nepotrebujes, tak si najazdil len 11 ci kolko.

Lenze tam to mal po celu dobu 4,5 roka ten isty majitel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da sa, jasne da sa, ale aka je pravdepodobnost ?

Myslis ze zrovna on natrafil na podctiveho dovozcu ktory zrovna natrafil na tak ojedinely pripad ? To si nemysli, a velke procenta davam tomu, ze je to stocenka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...