Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dodelani tempomatu 406 stary model


Ferry

Recommended Posts

Původně zaslal: Ferry

jinak pro info, ta sama ridici jednotka tempomatu se davala i do 306tek a do 605tek, tak kdyby nekdo dalsi shanel tempomat, muzete krome 406 hledat i v techto autech ;) zvlast u tech 605 by se asi daly sehnat. Elektricke zapojeni je vcelku snadne, schema mam ;)

Ferry chcel by som sa ta spytat ci urcite pasuje ta riadiaca jednotka s 306 aj na konektor aj poctom kablikov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Havelka406

Původně zaslal: alchymist

no ano pomoze mi to :super dakujem ale zda sa mi ze na tom obrazku cislo 2 su to neni konektory na spinace na pedale ale takzvane bocniky na automaticke zapinanie svetiel

jj,přesně jak píšeš:roker

nj tak jsem se spletl... zitra to skusim napravit a zjistit jestli to tam mam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u starýho typu by to mělo bejt fuk, jediný co to bere za signál je drát 465 pro rychlost vozu, najdeš ho na žlutém konektoru tvých budíků, zbytek je jen od páčky(spínače), tlačítka zapnutí(klasický vypínač), kontaktů na spojce a brzdě (spínače) a k ovládání vývěvy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem tak na 99% procent přesvědčenej, že právě vývěvu nepotřebuješ, děje se to vše elektronicky

koukal jsem v serviceboxu a řídící jednotka by měla mít stejné ovládací číslo, ale to ať raději někdo potvrdí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahojte, mám taky koupen tempík na 406 od Kukikuka, ale nevím, kde má být origo umístěna ta vývěva (co je v igelitu). Doufám, že to na můj model půjde. Je to 406 5/99 kulaté páčky, 2.0 99kw bez MUX ale BSI to má. No starý tempomat bych tam mohl teoreticky dodělat ne? Páčky souhlasí, spínače na pedálech taky, ovládání škrtící klapky mám (membrána) s tyčkou, které pasuje do mého modelu, jen nevím tyto věci: kam patří tav pytli :-), kde se napojím na snímač rychlosti (drát potřebný pro ŘJ tempomatu, a je nutný vypínač na tempomat? Jako že by byl připravek k aktivaci furt. Aktivace probíhá asi jako u všech aut pohybem páčky nee? A vypnutí pak pedálem spojky, brzdy a nebo páškou na 0 na páčce nee? Mám totiž problém s vypínačem, který byl origo k tempomatu, protože v místě původního vypínače, vedle konektoru OBD, který tam mám, mám již jen jednu pozici a v té je nyní dodělávané ovládání LPG :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...