Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bye bye 206


rct206

Recommended Posts

Původně zaslal: denoo

ale ta 206 ka bola krajsia ako 307 sw :papa:papa:papa

Krása je pojem relativní, pro mě není krásná ani 206ka ani 307 SW, 307a se mi ale i tak líbí mnohem víc (užitné vlastnosti jsou u 307y úplně jinde, to není jen o třídu jiné auto, ale skok do jiné dimenze).

[upravil dne 30/6/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když to tady tak čtu tak taky přidám do mlýna moje 206 mě opustila 29.6.09 - holka se mnou za necelý 4 roky najela přes 55tisic KM a doufám že po všech těch penízkách co mě stály různé opravy bude sloužit rovněž tak i novému majiteli. :) Takže timto se loučím jako aktivní člen :P skupiny PEUGEOTu a brzo se stanu aktivni člen ŠKODOvkařů :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

když to tady tak čtu tak taky přidám do mlýna moje 206 mě opustila 29.6.09 - holka se mnou za necelý 4 roky najela přes 55tisic KM a doufám že po všech těch penízkách co mě stály různé opravy bude sloužit rovněž tak i novému majiteli. :) Takže timto se loučím jako aktivní člen :P skupiny PEUGEOTu a brzo se stanu aktivni člen ŠKODOvkařů :cool:

Nie ze by som ta odhovaral ale presadnut z 206 do skodovky v obdobi krizi, tak to podla mna si este budes hlavu buchat. To rovno dokupit aj prilbu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gitarista001

Původně zaslal: KoNG

když to tady tak čtu tak taky přidám do mlýna moje 206 mě opustila 29.6.09 - holka se mnou za necelý 4 roky najela přes 55tisic KM a doufám že po všech těch penízkách co mě stály různé opravy bude sloužit rovněž tak i novému majiteli. :) Takže timto se loučím jako aktivní člen :P skupiny PEUGEOTu a brzo se stanu aktivni člen ŠKODOvkařů :cool:

Nie ze by som ta odhovaral ale presadnut z 206 do skodovky v obdobi krizi, tak to podla mna si este budes hlavu buchat. To rovno dokupit aj prilbu. :D

Proč myslíš ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gitarista001

Tipujem ze ides kupovat nove auto. A v tomto obdobi dost pocut kritiku hlavne na skodovku co sa tyka kvality vyroby a vybavenia aut. Ale to sa v podstate tyka vsetkych vyrobcov. Auta v vyrobene po financnej krize uz niesu take kvalitne ako pred nou.

Kvalita nekvalita mám 4roky záruky a k tomu necelých 100tisic slevu na roomstera takže max spokojenost :) a když se nečo pos... tak se to vyreklamuje ;)

[upravil dne 3.7.2009 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automobilky nahradzaju diely uz menej kvalitnejsimi a od inych vyrobcov. 4 roky zaruka ma tiez svoje muchy. Inak tie 4 roky to tiez nieje velka slava. Ine automobilky donedavna ponukali vyssi interval ktory sa po krize skratil. Ja ked som kupoval auto r. 2001 som mal zaruku 10 rokov samozrejme ze tym sa Peugeot chvalil. Az pri kupe clovek zistil ze tato \"paradna\" zaruka plati len na karoseriu. Nakoniec ked s odstupom casu rozmyslam ze zaruka na cele auto by mi bola aj tak na nic. Nastastie som s autom nemal ziadne vazne problemy a tie co som mal sa dali lahko riesit na tomto fore. Ale ako som povedal, ja ta neodhovaram lebo to keby sa mal clovek riadit podla fora tak by asi nekupil nic. Kup a sam o 4 roky povies ako si pochodil, ak si samozrejme este spomenies na toto forum :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: Gitarista001

Tipujem ze ides kupovat nove auto. A v tomto obdobi dost pocut kritiku hlavne na skodovku co sa tyka kvality vyroby a vybavenia aut. Ale to sa v podstate tyka vsetkych vyrobcov. Auta v vyrobene po financnej krize uz niesu take kvalitne ako pred nou.

Kvalita nekvalita mám 4roky záruky a k tomu necelých 100tisic slevu na roomstera takže max spokojenost :) a když se nečo pos... tak se to vyreklamuje ;)

[upravil dne 3.7.2009 KoNG]

taky nad ním uvažuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po 4och rokoch si nasetrite na nove, pretoze tieto \"moderne bakelity\" vam vydrzia maximalne tie 4roky..... mame vo firme feliciu, fabie, octavie aj starsie aj najnovsie, no poviem vam, ze cim starsie su auta, tak sme mali menej problemov, s tymito novymi sme stale v servise. a o tych \"novych\" super TDi 3valcovych radsej pisat ani nebudem, na D1 ma to uz nechalo 2x..... sme s tym non-stop v servise. u mna skoda = SKODA PENEZ !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: Gitarista001

Tipujem ze ides kupovat nove auto. A v tomto obdobi dost pocut kritiku hlavne na skodovku co sa tyka kvality vyroby a vybavenia aut. Ale to sa v podstate tyka vsetkych vyrobcov. Auta v vyrobene po financnej krize uz niesu take kvalitne ako pred nou.

Kvalita nekvalita mám 4roky záruky a k tomu necelých 100tisic slevu na roomstera takže max spokojenost :) a když se nečo pos... tak se to vyreklamuje ;)

[upravil dne 3.7.2009 KoNG]

A bude tempomat :D ?

Ps. ja sem se rozhodl ze s tim zkusim pokorit 200tkm, resp. do vymeny rozvodu ... tak uvidime zatim 110tkm a bez jedineho problemu, mimo 1x sada kotoucu a desek, 1x stabik, 4x H7 zarovek. A ted se ozval pravy cep rizeni

[upravil dne 16/7/09 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AJSIK: jo bude nejen to, bude to další dorob si sám (lok. opěrka, maxidot, tempomat, a dál se uvidí možná ASR či ESP)

Jinak tam budu mít už radio s MP3, park. asistenta, corner mlhovky a klimu okna v elektrice což mi pro začátek bude stačit ;)

[upravil dne 17.7.2009 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...