Jump to content
Sign in to follow this  
Venda

sací potrubí

Recommended Posts

jedná se mi o sací potrubí, co vede vzduch od masky auta do filtru... a vede tak "zajímavě" právě přes tento filtr(jak asi všicky víte), že je to potrubí ouplně zlomené( což asi všicky nemáte :-)), takže se dá víceméně říct, že tím pádem, se spíš sací potrubí chová jako potrubí škrtící a toho vzduchu asi do fitru moc nejde. Připadá mi jako kdyby to potrubíčko bylo malounko kratší a nevytvoří ten správnej oblouk, aby se to potrubí mohlo kloudně napasovat na kryt filtru. A původní majitel auta se tváří, jako, že to je originál z fabriky... Takže, možná se ptám blbě, ale nebylo by lepčí tam dát něco "delšího", aby to sálo, jak má (nebo jinej nápad), protože je mi opravdu podezřelé, že by to bylo takhle v originále od "Pažouta". díky za připomínky - P 309 1,9 D -

No, já tam mám tlustostěnnou gumovou hadici, a zlomená teda není, je normálně do oblouku. Pak se taky vyskytují takové dráto-hadrové, ale ty jsou taky jen ohnuté, zlomená by být neměla. Co, mám se po té hadici doma podívat? ;)

oddie : ...přesně tak, je to ta hadrová a v tom zlomu, to jaksi profukuje...ono je to tam tak blbě ohnutý (spíš zalomený) zpět do toho filtru a nejde kloudně spáchat oblouk, už je to vymačkaný. Nóóó.,.kdyby se nějaká zbytečná hadice našla, bylo by fajn

:D

, i když kvůli hadici někoho otravovat a ještě na tu dálku Praha - Krkonoše. Venda

Guest Ondra   
Guest Ondra

2 Venda:

když se s oddiem domluviš, tak příští čtvrtek jedu do prahy a v sobotu jedu do rokytnice nad jizerou.....

kdybys potřeboval, dej vědět.