Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sací potrubí


Venda

Recommended Posts

jedná se mi o sací potrubí, co vede vzduch od masky auta do filtru... a vede tak "zajímavě" právě přes tento filtr(jak asi všicky víte), že je to potrubí ouplně zlomené( což asi všicky nemáte :-)), takže se dá víceméně říct, že tím pádem, se spíš sací potrubí chová jako potrubí škrtící a toho vzduchu asi do fitru moc nejde. Připadá mi jako kdyby to potrubíčko bylo malounko kratší a nevytvoří ten správnej oblouk, aby se to potrubí mohlo kloudně napasovat na kryt filtru. A původní majitel auta se tváří, jako, že to je originál z fabriky... Takže, možná se ptám blbě, ale nebylo by lepčí tam dát něco "delšího", aby to sálo, jak má (nebo jinej nápad), protože je mi opravdu podezřelé, že by to bylo takhle v originále od "Pažouta". díky za připomínky - P 309 1,9 D -

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie : ...přesně tak, je to ta hadrová a v tom zlomu, to jaksi profukuje...ono je to tam tak blbě ohnutý (spíš zalomený) zpět do toho filtru a nejde kloudně spáchat oblouk, už je to vymačkaný. Nóóó.,.kdyby se nějaká zbytečná hadice našla, bylo by fajn

:D

, i když kvůli hadici někoho otravovat a ještě na tu dálku Praha - Krkonoše. Venda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...