Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 SW ako napojit zosilovac?


Godfather

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Mě to teda stačí,nemusím nikde vyšilovat s basama jak nějakej puberťák.Vozím maminu a ta by mne hnala!!!

Do předních dveří jsem dal Kicx GFQ 6.2 a do zadních Kicx GFQ 165.Dveře vytlumit ALFATECkem D 52.Do kufru jsem dal subwoofer BLAUPUNKT THB 200A.Výškáče jsem taky vyměnil,hrají a dost lépe.Z toho wooferu jsem překvapenej,že raje tak dobře.Předtím jsem měl Mazdu 323f a muziku dělanou na zakázku za 50táců a tahle sestava je celkem slušná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se tě zeptat na to tlumení?Co jsi používal,jak se s tím pracovalo,na kolik to cca vyšlo a na spokojenost?Já chtěl Dinamat ale jsou to palety,tak mě zajímá jak je to s levnějšíma produktama,taky nehodlám jezdit Emmu,chci jen odstranit renonace.Díky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlumení jsem dal Alfatec D52 z www.vopi.cz,jsou to bitumitový desky,z jedné strany samolepící.Dělalo se s tím dobře.

Pěkně to drží,ještě jsem místa lepení odmastil tech.benzínem.Někde na netu jsem vyděl levnější.Ona sama osobě čtyřistasedma je vytlumená dost,až na ty plechy ve dvařích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...