Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Telefon v RT3


Galus

Recommended Posts

Původně zaslal: plaz

taky mam duo ale t mobile a funguje i kdyz mam zapnutej mobil tak hovor vezme radio a ne mobil sila signalu je na mobilu asi potlumena tak zvoni radio

Není to sílou signálu na danném zařízení. Bude vždy zvonit naposledy přihlášené zařízení a tím pádem bude nadřazené to předešlému. V praxi to znamená že po nastartování auta se ti přihlásí RT3 a tím pádem bude aktivní. Já osobně musím po vypnutí motoru prozvonit najaké číslo abych si zaktivoval opět telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: blaza3

jj, presne tak ... Vodafon ma tuto sluzbu narozdil od ostatnich operatoru zadarmo, takze doporucuju :super

Nevíš jestli mají tuto nabídku uvedenu někde na svém webu? Před nedávnem jsem se na to totiž psal v kamenné prodejně a tam na mě koukali jak na ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nanux

Původně zaslal: blaza3

jj, presne tak ... Vodafon ma tuto sluzbu narozdil od ostatnich operatoru zadarmo, takze doporucuju :super

Nevíš jestli mají tuto nabídku uvedenu někde na svém webu? Před nedávnem jsem se na to totiž psal v kamenné prodejně a tam na mě koukali jak na ... :myslim

Jo, taky jsem se na to ptal na infolince asi pred 2 mesici a neslo to a ani o tom pry neuvazovali. Dostal jsem od nich nejake vyhody, abych neodesel a mesic na to me kamarad povidal, ze uz to jde. Na webu jsem nic nenasel, ale v kamenne prodejne hned vedel a behem 5 minut bylo vse vyrizeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus první přehrát v RT3 poslední sw, jestli pujde. POtom na diagnostiku at se podívají co máš nakonfigurováno v BSI u telefonu. Já mám v RT3 solo Twista od T-m, protože s dual SIM jsou problemy. Mě se stalo, že mi telefon zničeho nic přestal odesílat SMS. Operátor si po síti \"šáhl\" na SIM a něco změnil. Musel jsem z Diagem do BSI a znovu nastavovat, třeba středisko SMS zpráv bylo jinak. To na SIM bylo OK a stejně to něšlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...