Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nestartuje, baterka?


padro

Recommended Posts

v poslednej dobe sa mi obcas stalo ze nenastartovalo na prvy krat, ale teraz posledne dni sa to uz stava casto, jedine co ma napadlo ze by to mohlo byt baterkou, ja som to kupoval v bazari tak neviem ako je stara mam ho rok a startuje sa par krat kazdy den, tak myslim ze by to mohla byt baterka, este ma napadlo ze nemam kod radia, tak asi ich skusim poprosit pri vymene aby to nejako spravili nech tam ide stale prud :roll inak teraz je tam 61Ah staci to? varta moze byt, ci ina znacka? :myslim

[upravil dne 16.6.2009 padro]

[upravil dne 16.6.2009 padro]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moze to byt aj starter. Vsimaj si pri startovani take jemnu cvaknutie. Ak cvaka, tak uhliky v starteru nedosadli a tym padom starter nevie pretocit. Pomoze poklepanie kladivom na starter, potlacenie auta zo zaradenou dvojkou tak o meter, alebo nastartovanie pomocou startovacich kablov a druheho auta. Co sa tyka baterky, bolo by dobre to zmerat. V podstate staci 61aH, ja som mal 64, teraz mam 75 koli hudbe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pastorek ma pravdu, moze to byt s dodavkou paliva mozes mat upchate odvetrvanie nadrzky a to robi dost problemov, nedavno som tu videl temu o startovani za tepla, alebo skus skontrolovat hadicku na rampu co ide ci ti nepresakuje ale to by si aj citil..

no vadnu baterku myslim sa da odskusat ze zapnes dialkove svetla a startujes a ak mooooc stlmia je v prdeli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze pozapinal som vsetky svetla aj dialkove (pri starte tam bolo stlmenie trochu) ale bez problemov niekolkokrat nastartovalo, takze to u baterkou to asi nebude, no este to chvilu necham a uvidim ako sa to bude spravat, doobeda mi to spravilo niekolko krat a teraz zas bez problemov startuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...