Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 106 - hodnoty odporů čidel motoru 1.0?? - motor moc žere a cuká...


rosy.kapka

Recommended Posts

Ahojte lidičky. Nevíte někdo náhodou, jaké hodnoty odporů mají mít veškerá čidla na motoru 1.0 - 33kW (čidlo teploty motoru pro jednotku, čidlo teploty pro kontrolku, čidlo teploty nasávaného vzduchu, potenciometr plynu atd...)?? Nemáte nějakou tabulku s přehledem?:) Auto mi nějak škube, má díry v plynu a vůbec mu nevěřím, tak bych rád nejdříve zjistil tohle... a taky celkem žere - svíčky to má černý a z výfuku jde smrad jako ze š120... podle mě je to moc bohatý - takže třebas čidlo teploty motoru hlásí jednotce, že motor je stále studený... nebo je kaput lambda... ty hodnoty odporů by mi moc pomohly!! Děkuji za jakýkoli příspěvek;)

[upravil dne 15/6/09 rosy.kapka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že tě to asi moc nepotěší, ale takhle je to stejně jenom orientační a v podstatě to jde stejně řešit jenom výměnou. Příklad je moje ABS čidlo. Změří se - je OK, teď v létě taky naprosto OK. Jak je ale zima (cca - 10-15 C) tak při přejetí díry vyhodí chybu. V konektorech to taky není. Toť můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...