Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

28. sraz Kamencové Jezero v Chomutově (4. - 6.9. 2009)


Recommended Posts

Původně zaslal: dzana.m

tak ja už sem si sehnal vodní ski to budete koukat jak budu řádit už abyto bylo:D:D:D:D:D

Ani je nemusíš tahat s sebou. Hned vedle Kamencového jezera na \"Bandě\" (sousední vodní plocha) je vlek a vodní SKI půjčují za pár šupů. Celkem :D:D:D:D sledovat s kelímkem čepované 12-ky jak tam něteří jedinci předvádějí excelentní \"Tlamáky\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: FrantaCV

Původně zaslal: dzana.m

tak ja už sem si sehnal vodní ski to budete koukat jak budu řádit už abyto bylo:D:D:D:D:D

Ani je nemusíš tahat s sebou. Hned vedle Kamencového jezera na \"Bandě\" (sousední vodní plocha) je vlek a vodní SKI půjčují za pár šupů. Celkem :D:D:D:D sledovat s kelímkem čepované 12-ky jak tam něteří jedinci předvádějí excelentní \"Tlamáky\"

nech se překvapit jaké mam ski:D:D:D:D:D budeš čubrnět:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mám v plánu se do Chomutova taky podívat musím vyplňovat přihlášku? Chci tím říct, že nevím, zda mi to stoprocentně vyjde...je to povinnost? Nemůžu se prostě sebrat a dojet tam i bez toho, aniž bych se závazně přihlašoval? :myslim

Jaký má ta přihláška vůbec význam? :)

[upravil dne 4/8/09 peugeot09]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přihláška má význam pro to, abychom věděli, kolik lidí se na sraz chystá a tomu mohli patřičně uzpůsobit program.

Pokud budeš chtít přijet jen na sobotu, můžeš přijet i bez přihlášky - pokud ale budeš chtít ubytování či jídlo, pak bez přihlášky můžeš zůstat o hladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Edison

Původně zaslal: dzana.m

tak ja už sem si sehnal vodní ski to budete koukat jak budu řádit už abyto bylo:D:D:D:D:D

Vodních skí netřeba. Pokud vím, vše je k dispozici na místě. ;-)

jak už jsem psal to je překvápko moje ski nemá jen tak nekdo nech se překvapit:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, tak pak dejte vedet zde.

vypada to ze dorazim tentokrat jen na sobotu, podivat se, privezt eshop a tak... a vecer zase zpatky, tak abych vedel co cekat.

A jeste jeden dotaz ohledne restaurace, budou mit tocenou kofolu?

[upravil dne 4.8.09 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...