Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

28. sraz Kamencové Jezero v Chomutově (4. - 6.9. 2009)


Recommended Posts

no tak a ted co s arwikem, no holt da letos asi jenom jeden sraz, njn. nenadelas nic :myslim

no a jelikoz se vlastne 11. 9. 2009 zenim s Miss Scratch, tak asi ani my nedorazime:roker

Nedorazime vlastne vubec, protoze jsem si vzpomnel, ze 5. 9. jdeme Fakirovi do Budejic na svatbu :super

:papa

[upravil dne 16/6/2009 Scratch]

[upravil dne 16/6/2009 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k tomu, že mě v září čeká vstup do úplně jiného světa, nemohu slíbit že přijedu, budu se max. snažit dorazit na sobotu - chomutovsko neznam, tak jsem spíše pro orienťák. jinak co mě to vyjde když dorazím jen na sobotu sám, popř. s tou co bydlím ?jídlo ve vlastní režii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Všechno je to relativní, do Šebetova to mám něco přes 300 km na \"Kamenčák\" asi 2 km. Kamencové jezero v posledních dvou - třech letech prošlo výraznou změnou a dlužno dodat, že na rozdíl o jiných lokalit, k lepšímu. Pravda, ceny jsou více \"Evropské\" než \"české\" ale tomu odpovídá i úroveň poskytovaných služeb. Prakticky v sousedství je i \"Podkrušnohorský ZOO park\" kde je rovněž na co se podívat. A pokud projde hlasováním \"Orienťák\" tak projížďka po Krušných horách taky stojí za to. Jako \"Chomutovák\" jsem jednoynačně PRO a Medvědovi nabízím pomoc při organizaci.

FrantaCV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Kemp má u mne velké mínus za zákaz psů v areálu.O to víc mrzí i to, že sraz pořádá Medvěd:(Vždy šlo o pěkně nachystané srazy:autTakže nevím jesli přijedem:nevimLidi jsou kolikrát ještě větší hovada než zvířata.:grr

[upravil dne 4.7.09 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zipíku, Tvé rozpoložení ze zákazů psů v areálu chápu, bohužel se nám ale - jak jsem již psal výše - nepodařilo pro klub vyjednat vyjímku a tak to musíme respektovat.

Pokud je Tvým dalším důvodem pro neúčast to, že se na srazu organizačně spolupodílím (což sice nechápu, ale důvod to být může), tak mě to může sice mrzet, ale nic s tím asi neudělám.

Každopádně vzhledem k výsledku ankety tento sraz bude převážně v Plazově režii, já se mu budu snažit jak umím nejlépe pomáhat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dzana.m

tentokrát asi nedorazým budu na dovolený a přijíždím v sobotu ale snad bych dorazyl v sobotu odpoledne jak bych přijel a vyložil rodinu a jel na sraz :D

to me mrzi na tebe jsem se obzvlast tesil na to vodni lyzovani :bacha:bacha:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

no já v textu Zipíka čtu na tvoji osobu chválu

No a já to pochopil tak, že Zipíkovi vadí nejen to, že do campu nemůže se psem, ale i to, že sraz spolupořádám já - věta začíná \"O to víc ...\" a je ukončena zlobícím se xichtíkem. Pokud jsem to pochopil špatně, tak se Zipíkovi omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: plaz

Původně zaslal: dzana.m

tentokrát asi nedorazým budu na dovolený a přijíždím v sobotu ale snad bych dorazyl v sobotu odpoledne jak bych přijel a vyložil rodinu a jel na sraz :D

to me mrzi na tebe jsem se obzvlast tesil na to vodni lyzovani :bacha:bacha:bacha

budu se snažit dorazyt v sobotu to snad bude ješte to lyžování ani netušíš jak sem se já tešíl snad to nejak vyřeším ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

no já v textu Zipíka čtu na tvoji osobu chválu

No a já to pochopil tak, že Zipíkovi vadí nejen to, že do campu nemůže se psem, ale i to, že sraz spolupořádám já - věta začíná \"O to víc ...\" a je ukončena zlobícím se xichtíkem. Pokud jsem to pochopil špatně, tak se Zipíkovi omlouvám.

V poho Medvěde, proti tobě to určitě nebylo myšlené.Příště líp sformuluji větu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...