Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co budete papat nejraději...?- Co má Minimaxa naložit?


Guest minimaxa

Co budete papat nejraději...?- Co má Minimaxa naložit?  

  1. 1. Co budete papat nejraději...?- Co má Minimaxa naložit?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Držet dietu na vlastní svatbu je kardinální blbost (věř mi, mám to z vlastní zkušenosti).

My měli na svatbě jídla, že se stoly prohýbaly - ale JÁ na jídlo (snad z důvodu pekelné nervozity) neměl ANI POMYŠLENÍ a prasátko na rožni jsem okusil až o týden později, kdy se na stejném místě vdávala kamarádka. Jinak jsem se opravdu nepřejedl ani nepřepil, jen jsme to společně s Helčou zaplatili našim kamarádům.

[upravil dne 9/7/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plán naložit jsem inzeroval už dávno a stále platí - ve čtvrtek nakládám vepřové. Kuřecí neumím a Minimaxa měl dobré (jestli se nepletu - v určitých okamžicích si moc nepamatuju) a gril beru taky. Zítra ho připravím. A dobrá tekutinka z moravy na spálení bacilů je už připravená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bacilomlatice mi priveze vvitty, vezu tri hermelinky a nejaky maso taky privezeme, bud kytu nebo krkovici, gril je zabalen, pezot vevnitr (zatim) vypiglovanej, jeste drevo a sekerku

Pro Aka a Medved:

jojo, Aka ma recht, chci na fotkach ktery snad jednou budu ukazovat detem, ze jsem byl taky stihlejsi :D

druha vec, nechci vedle adi vypadat jako Pandrhola :D

[upravil dne 13/7/2009 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK zlatíčka moje, vepřové a telecí (výměna za hovězí - takové malé telátko šlo náhodou kolem (haf-haf) :D) už se válí v salaqardě, dneska se chystám na kuřprska, tak držte palce, ať to vyjde :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle necham na minimaxovi jako na grilmasterovi, ale letos mu urcite pomuzu :-)

ja beru obyc gril, ale jestli nekdo chce kamen, klidne. Jen se mi to asi nevejde do auta, dva grily maso, drevo apod. tasky stan spacak, Ada, jejda to by bylo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...