Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co muze zpusobit hlasku Braking Fault


sampon

Recommended Posts

Braking fault (ne breakink) neví někdo co s tím?? Někdy při startu třikrát pípne a na panelu se to napíše...... Nevím nakopu ho asi do výfuku:myslim

Upraven nazev tematu dle pravidel fora. Prosim priste o vystiznejsi nazev tematu, jinak mazu. Ferry

[upravil dne 12/6/09 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Presne túto hlášku a pípanie počúvam asi týždeň a neviem kde hľadať chybu:myslim V sobotu som skontroloval platničky? predné asi 40% zadné som vymenil za nové, kvapalina doliata všetko vyzerá v poriadku ale hláška sa objaví každé ráno:grr:grr:grr Inak všetko funguje tak ako má /ABS,ESP/ len tá hláška. Ak by mi vedel niekto poradiť budem rád. A ešte jedna otázka, ako počítač zistí že mám opotrebované platničky keď tam nieje žiadny snímač /žiadny drôtik/ len snímač pre ABS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že keby bola chyba odstránená hláska sa už neobjaví ale na diagnostike ju nájdu v prechodných závadách a tam sa vymaže. Mam som skúsenosť že pri zdvihnutom aute na zdviháku v servise sme auto naštartovali zaradili rýchlosť a po roztočení predných kolies /zadné ručná brzda/ sa ozvala hláška že ručná brzda je zatiahnutá a po zhruba minúte ďalšia hláška ABS,ESP nefunkčné... proste počítač vyhodnotil chybu keďže sa predné kolesá točili a zadné nie. Hlášky sa objavovali až pokiaľ som neprešiel zhruba 500 m normálnym spôsob po ceste. Od vtedy všetko OK. Bude to určite uložené v prechodných závadach. Ale Braking fault nie a nie zmiznúť. Objaví sa to len ráno, nemôže to spôsobiť že je teraz taká zima???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Ahoj, mne se stalo něco podobného. Nastartuji a na panelu Braking Fault. Brzdy mám nedávno měněné a to včetně ručky. Brzdí vše v pořádku.

Hláška už se neukazuje, ale auto jede hrozně líně jak kdyby nešlo turbo. Vytáhnu to na 130, ale trvá to dlouho a musím podřazovat, předjíždět opravdu nejde.

Dal jsem auto do servisu, PDF- údajně rozpadlé - tudíž došlo na výměnu. Závada ale přetrvává, diagnostika psala jen o PDF což po výměně PDF je ok. Dal jsem auto do servisu znovu a nevědí co s tím, údajně možná turbo atd. Nemá někdo zkušenost?Auto v servisu je již týden a už mne to nebaví :(

 

Mám peugeot 307 sw 2.0 110kw

 

// edit Dnes jsem byl se podívat do servisu jak to vypadá s autem, auto na dvorku, nic se neděje! Včera mne tvrdil mechanik po telefonu, že by to mohlo být čidlo tlaku k turbu ( 6 měsíců měněné ve stejném servisu). Dnes mne tvrdí, že auto nemá podtlakové hadičky a prý je mechanik shání, co to je za nesmysl když to jezdilo? Jako bez hadiček?Prý vypadá že turbem to není, ale každou chvilku něco jiného a pořádně nic nevím :( ¨

Servis vždy problém vyřešil, ale ted se mne to nějak nelíbí :O

 

// edit: Ted mne volal mechanik, že to je zase turbo, tak já už opravdu nevím, už jsem zoufalec...

 

// edit, auto je stále v servisu, celkem hustý ne?

 

 

Upraveno uživatelem rattayfany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...