Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 LEV: Limited Edition by Voighta - téměř hotový Dip


Voighta

Recommended Posts

Původně zaslal: GRiMx

hele ten interiér jsi jenom lakoval, nebo i kytoval ???:myslim chtěl bych aby ty části byli hladké ale to nedosáhnu třeba větší vrstvou základovky co ?? :myslim

To musíš celý obrousit do hladka,ale to je hroznej voser....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by musela bejt hrozně velikánská vrstva a tvrdlo by to rok a asi by to stejně pak prasklo na sluníčku.Na TuningForu to dělal jeden klučina (Felicia Ice Kiss),tak se koukněte jak to dělal,ale prý by do toho znovu asi nešel.Navíc to není na denní ježdění,hrozně se to leskne a odráží do čelního skla a do xichtu,já to zkoušel na 309;)

Ale dost :xvul ať to tu nezajebáváme:D:D:D

Já si to blbě přečetl,četl jsem základovku.Základ na plasty to jen malinko naruší pro lakování,ale ten plast moc nezměkne....Taky záleží co by to bylo,jestli jen středovej tunel,tak ten je docela hladkej

[upravil dne 26/5/10 309GT]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ahoj,já jsem ty hrany trochu rozbrousil,aby se zdrsnil povrch a pak to přetáhl hrubým kitem se skelným vláknem.

Pak jsem to pro jistotu přetáhl ještě laminátem a ten my přes ty letní vedra krásně popraskal :bacha , takže putoval dolu a prozatím jsem vrátil původní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rikas ze ti ten laminat popraskal? ja prave to mam taky laminatem jeden naraznik uz mam hotovej a ted pracuju na druhym a nevim jestli to dodelat tak a nebo to obrousit laminat dolu kit dolu a nechat to zavarit plastem! mam strach ze mi to taky popraska jak tady pises

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vařil plastema až pak kitoval, na některých místech kor tam kde se spojují dva různý nárazníky mám stejně docela slušnou vrstvu kitu. Zatim to mám tak třetim měsícem v plniči a nic nepraská. Ted se chystám i na přední, tak uvidíme, jestli to vydrží. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popraskalo to pod vrchní linkou,ne přímo v ní ale pod ní.

Jinak dnes jsem si vyzvedl auto ze servisu.Začala zlobit převodovka,tak putovala pryč.Rovnou jsem nechal vyměnit i komplet spojku když už to bylo venku a ještě zadní díl výfuku vyměněn.

Edit 9.9.2010 Tak opravy začaly vskutnu dobře,dneska jsem lehce nedobrzdil a jelikož auto předemnou mělo kouli tak jsem si promáčkl značku a praskl mi plast který jsem nastavoval jako prodloužení u masky :(

[upravil dne 9/9/10 od Voighta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opravy začaly vskutnu dobře,dneska jsem lehce nedobrzdil a jelikož auto předemnou mělo kouli tak jsem si promáčkl značku a praskl mi plast který jsem nastavoval jako prodloužení u masky :(

Vitej do klubu to se mi presne pred nedavnem stalo taky .... teda myslim ze plast je jen lehce napraskly ale znacka vypada pekne pomuchlane presto ze jsem delal co jsem mohl .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...